صادرات حوله در رنگ های مختلف و با بهترین کیفیت

حوله های استخری حوله هایست که در سایز بندی کوکتر از حوله های حمامی تولید میشود و برای باشگاه و مسافرت گزینه مناسبی میباشد. این حوله ها از مواد اولیه مرغوب مانند نخ پنبه و رنگ ری اکیتو که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم و قیمت اصلی این محصول را تشکیل میدهد تولید شده است.

تولید حوله استخری از بهترین مواد اولیه

این محصول با استفاده از نخ های پنبه تولید میشود. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار هستند و از استحکام و مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند. استفاده از از این نخ ها باعث نرمی و لطافت حوله ها میشود.

برای بافت این محصول از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که تاثیر بسزایی در کیفیت محصول دارد. این حوله ها مکان مناسبی برای درج لوگو و ارم تبلیغاتی میباشد. برای اطلاع بیشتر به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

برای تولید این حوله ها از نخ های رینگ نیز استفاده میشود که جذب آب فوق العاده بالا دارند و بسیار کیفیت بالایی دارند.

قیمت انواع رنگبندی حوله استخری

حوله های استخری در دوازده رنگ مختلف تولید میشود. این رنگبندی متنوع و جذاب باعث میشود هر سلیقه ای بتواند به راحتی انتخاب خود را انجام دهد و این رنگبندی عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای رنگرزی این محصول از دستگاه های کاملا اتوماتیک و رنگ ری اکیتو که از بهترین رنگ های موجود در بازار است استفاده میشود. اپراتور دستگاه بنا به جنس حوله به دستگاه برنامه میدهد که در زمان و دمای تعیین شده رنگ را به حوله ها تزریق کند.

قیمت محصول رابطه مستقیم با رنگ محصول دارد که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

قیمت انواع حوله استخری در انواع طرح

حوله استخری بیشتر در طرح های ورزشی و اسپرت تولید میشود. این حوله ها به دلیل استفاده زیاد در باشگاه های ورزشی از این طرح استفاده میشود ولی برای مصارف عمومی مانند مسافرت میتوان از طرح های ساده این حوله مانند طرح قلب استفاده نمود.

همانطور که در بالا اشاره شد میتوانید هر طرح و لوگوی دخواه را بر روی این حوله ها ایجاد نمایید ولی اینکار فقط برای کسانی انجام میشود که محصول را با قیمت عمده سفارش دهند.

طراحی این حوله ها با استفاده از برنامه های کامپیوتری انجام میشود و پس از طراحی به برنامه قابل اجرا برای دستگاه بافندگی تبدیل میشود و به دستگاه بافندگی داده میشود.

قیمت حوله استخری

قیمت حوله استخری به دو عامل اصلی بستگی دارد، نخ استفاده شده در این حوله ها و رنگ استفاده شده در محصول.

خرید عمده این محصول نیز باعث کاهش قیمت این محصول میشود زیرا تولید کننده این محصول نیز مواد اولیه مورد نیاز خود را به صورت عمده تهیه میکند و همین امر باعث کاهش قیمت محصول میشود.

ارسال این محصول به سراسر کشور انجام میشود و سعی ما بر این است که محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد.

خرید از سایت

برای مشاهده و خرید محصول میتوانید به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید. حوله های استخری در قسمت محصولات قرار داده شده است.

در مجموعه امینی محصولاتی مانند ست حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک و غیره تولید میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی اسم محصول کلیک نمایید.

برای اطلاع از آخرین محصولات و قیمت محصولات میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.