قیمت حوله های پالتویی به نوع نخ و رنگ استفاده شده در این حوله ها بستگی دارد. برای تولید این حوله ها از نخ های رینگ و از رنگ ثابت استفاده شده است که از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه در بازار میباشد.

قیمت حوله های پاتویی مردانه در انواع بافت

حوله های پالتویی مردانه را با نخ های رینگ تولید میکنند . این نخ ها جذب اب بالایی دارند و در عین لطافت و نرمی بسیار استحکام بالایی دارند. نخ های رینگ از بهترین نخ های موجود در بازار میباشد که قابلیت رنگ پذیری بالایی دارد.

حوله های پالتویی با دستگاه های بافندگی که قابلیت بافت هر طرحی را بر روی حوله ها دارند بافته میشود. اپراتور با دادن نقشه به این دستگاه این دستگاه را برای بافت هر طرحی برنامه ریزی میکند.

برای بافت این حوله ها از نخ های رینگ نیز استفاده میشود که کیفیت پاییتری نسبت به نخ های رینگ دارد.

پخش حوله پالتویی مردانه در رنگبندی متنوع

مردانه و زنانه بود حوله های پالتویی را رنگ این حوله ها مشخص میکند. حوله های پالتویی مردانه رنگ های تیره تری دارند. برای حوله ها یپالتویی زنانه از رنگ های روشن استفاده شده است.

رنگ های تیره ای که برای این حوله ها استفاده میشود رنگ های آبی، قهوه ای، سرمه ای و غیره میباشد. برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ثابت استفاده میشود که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو از بین نمیرود.

این حوله ها با استفاده از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی میشود که کیفیت این محصول بالا میرود. اپراتور رنگرزی بر اساس جنس حوله زمان و میزان دمای تزریق رنگ را بری دستگاه مشخص میکند. دستگاه در زمان تعیین شده با دمای خاص رنگ را به حوله ها تزریق میکند.

طراحی حوله های پالتویی

طراحی حوله های پالتویی بیشتر بر روی یقه ها ی این محصول انجام میشود. به صورت کلی تغییر طرح برای این حوله ها بر اساس تغییر طرح یقه های این محصول است.

در بعضی از مدل ها علاوه بر یقه ها طرح بر روی سینه هم زده میشود. طرح های مانند طرح گل و لوگوی شرکت تولید کننده. این حوله ها به صورت جعبه هی چند تکه نیز تولید میشود.

طراحی این حوله ها چند وقت یکبار عوض میشود که از طرح های به روز استفاده شده است.

بسته بندی و ارسال محصول

برای بسته یندی حوله های پالتویی از جعبه های مقوایی پلاستیکی مستحکم استفاده شده است که در برابر رطوبت و ضربه از محصول تا زمان رسدن به دست مصرف کننده محافظت میکند.

برای ارسال این محصول نیز تدابیری اندیشیده ایم تا در اسرع وقت و بدون اسیب دیدگی به دست مشتری برسد. ارسال این محصول به صورت کارتونی و در بسته بندی کیسه ای انجام میشود.

ارسال از طریق پست و باربری انجام میشود.

چگونه از سایت خرید کنیم

برای خرید از سایت میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. همکاران ما برای شما عکس محصولات و قیمت محصولات را ارسال میکنند. میتوانید درباره جزییات محصول از همکاران ما سوال کنید.

مجموعه امینی علاوه بر حوله های پالتویی محصولات دیگری مانند ست حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک نیز تولید میکند.

تمام تلاش ما این است محصولی شایسته یک فرد ایرانی را عرضه نماییم. رضایت مشتری اولویت اول در مجموعه امینی میباشد.