قیمت سرویس حوله عروس و داماد در انواع طرح

ست حوله عروس و داماد از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید میشود. این محصول در رنگ های مختلفی تولید میشود که هر سلیقه ای میتواند به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب نماید. مجموعه امینی آماده ارسال ست حوله های عروس و داماد به سراسر کشور میباشد.

تولید ست حوله عروس و داماد

برای تولید این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. خاصیت این رنگ ها این میباشد که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهد. این حوله ها با دستگاه های رنگرزی کاملا اتوماتیک رنگرزی میشوند که کیفیت محصول را افزایش میدهد.

برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است. این نخ ها استحکام و مقاومت بالایی دارند و حالت اولیه خود را از دست نمیدهند. از دیگر ویژگی های این نخ ها این میباشد که از جذب آب بالایی برخوردار است. برای بافت این حوله ها از دستگاه های تمام اتوماتیک بافندگی استفاده شده است.

بسته بندی ست حوله عروس و داماد با جعبه های مقوایی پلاستیکی محکم انجام شده است که از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند و زیبایی محصول را دو چندان میکند.

خرید اینترنتی ست حوله عروس و داماد

خرید اینترنیت ست حوله عروس و داماد مزایای زیادی دارد که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

در خرید اینترنتی شما محصول را با قیمت ارزان خریداری میکنید زیرا شما مسقیما از تولید کننده خرید مینمایید. در خرید اینترنتی شما میتوانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و پس از انتخاب محصول مورد نظر سفارش خود را ثبت نمایید.

در خرید های اینترنتی شما میتوانید تمام جزیئات محصول را به صورت سفارشی تغییر دهید و محصول را با کمترین قیمت سفارش دهید.

برای خرید اینترنتی محصول میتونید به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید.

قیمت ست حوله عروس و داماد

قیمت ست حوله عروس و داماد به سه عامل اصلی یعنی نخ استفاده شده، رنگ استفاده شده و بسته بندی محصول بستگی دارد.

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم این محصول از نخ های پنبه تولید شده است که یکی از بهترین نخ های موجود در بازار میباشد. رنگ ری اکتیو که ثبات بالایی دارد برای رنگرزی این محصول استفاده شده است. بسته بندی این محصول نیز با استفاده از جعبه های محکم تهیه شده است.

شما مشتریان گرامی میتوانید برای سفارش محصول با قیمت کم در خرید های عمده خود محصول را با راهنمایی همکاران ما سفارش دهید.

 

ست حوله عروس و داماد شامل چیست

ست حوله عروس و داماد در انواع 4 و 6 و 8 تکه تولید میشود. بیشترین ست عروس و داماد 8 تکه میباشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم.

  • 2 عدد حوله پالتویی زنانه و مردانه
  • 2 عدد نیم حمام
  • 2 عدد حوله دستی بزرگ
  • 2 جفت دمپایی

ست های حوله در انواع 6 تکه نیز تولید میشوند که در آنها دمپایی وجود ندارد .

ست های عروس و داماد به گونه ای میباشد که رنگبندی ست زنانه با رنگ روشن طراحی شده است و اجزا ست مردانه نیز از رنگ های تیره تولید شده است. در ست های عروس و داماد سعی شده است از بهترین جنس ها و رنگ ها برای تولید آنها استفاده شود زیرا زیبایی و کیفیت این محصول بسیار مورد اهمیت میباشد.

برای بسته بندی ست حوله عروس و داماد از بهترین و شکیل ترین بسته بندی ها استفاده شده است که هم زیبایی دو چندانی به محصول داده است و هم اینکه در هنگام ارسال محصول برای مشتریان محترم هیچ گونه آسیبی به محصول وارد نمیشود.

برای خرید محصول میتوانید به قسمت محصولات مراجعه نمایید و پس از انتخاب محصول خود با همکاران ما تماس بگیرید.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله های پالتویی زنانه و مردانه و حوله پالتویی کودک نیز به فروش میرسد.