حوله های لباسی نام دیگر حوله های پالتویی یا حوله های تن پوش میباشد. این حوله ها با استفاده از نخ های پنبه تولید میشود که بسیار نرم و لطیف است. این محصول با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگ آمیزس میشود که از ثبات رنگی بالایی دارد.

تولید حوله های پالتویی

حوله های پالتویی از نخ های پنبه که از جذب آب بالایی برخوردار است و مستحکم نیز میباشد تولید شده است. استفاده از این نخ ها هیچگونه بیماری به همراه نخواهد.حوله تولید شده با این نخ ها حالت اولیه خود را از دست نمیدهد. برای بافت این حوله ها از دستگاه های تمام اتوماتیک بافندگی استفاده شده است که در کیفیت محصول نقش بسزایی دارد.

رنگرزی این محصول با رنگ های ری اکتیو انجام شده است. رنگ ری اکتیو از ثبات بالایی برخوردار است و به مرور زمان رنگ این محصول از بین نمیرود و در اثر شستشو نیز رنگ حوله ها تغییر نخواهد کرد.

بسته بندی این محصول در جعبه های پلاستیکی مقوایی انجام میشود که علاوه بر زیبایی محصول باعث استحکام محصول میشود و هیچگونه آسیبی تا رسیدن محصول به دست مشتری به کالا وارد نمیشود.

رنگبندی و طراحی حوله های پالتویی

رنگبندی این محصول در دوازده رنگ مختلف انجام شده است که عبارتنداز: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

رنگ های روشن این محصول برای خانم ها طراحی شده است و طیف رنگی تیره برای آقایان مناسب میباشد. طراحی رنگ این محصول به گونه ای میباشد که هر سلیقه ای به راحتی میتواند خرید خود را انجام دهد.

طراحی حوله های پالتویی با کامپیوتر انجام میشود و بافت این حوله ها با استفاده از دستگاه های بافندگی به روز انجام میشود. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری دارد و برنامه تهیه شده با کامپیوتر را به دستگاه وارد میکنند.

 

قیمت حوله های پالتویی

قیمت این محصول به نوع مواد اولیه بکار رفته در محصول بستگی دارد. برای تولید این محصول از نخ های پنبه و رنگ ری اکتیو استفاده شده است که از جمله مواد اولیه هستند که باعث بالا رفتن کیفیت محصول میشوند.

خرید اینترنتی حوله های پالتویی نیز تاثیر زیادی در قیمت محصول دارد. شما با خرید اینترنتی محصول مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید و این امر باعث میشود قیمت تمام شده ی محصول به شدت کاهش یابد.

علاوه بر کاهش قیمت در خرید اینترنتی شما به تعداد زیادی از طرح و رنگ دسترسی دارید و میتوانید با دستانی باز خرید خود را انجام دهید. در صورتی که این امر در فضای حقیقی امکان پذیر نیست و شما فقط به تعداد محدودی از طرح های این محصول دسترسی دارید.

خرید عمده محصول نیز تاثیر زیادی در قیمت محصول دارد

چگونگی خرید محصول از سایت

برای خرید محصول از سایت در ابتدا به قیمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از طرح های مختلف حوله های پالتویی دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه نمایید تا به درک دقیقی نسبت به محصول دست یابید.

برای خرید محصول با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را برای سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال محصول نیز تدابیری اندیشیده ایم تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی محصول به دست شما خریداران محترم برسد.

تولیدات مشابه حوله های پالتویی، حوله های پالتویی کودک، سرویس حوله عروس و داماد میباشد که برای خرید این محصولات نیز میتوانید به قسمت محصولات مراجعه نمایید.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما خریدارن گرامی مهیا سازد.