فروش حوله به صورت عمده ارسال به سراسر کشور

حوله هایی مانند حوله حمامی، حوله دستی، حوله استخری، حوله پالتویی و ست حوله عروس و داماد در این مجموعه به صورت عمده به فروش میرسد. این حوله ها با نخ و رنگ مرغوب تولید شده است که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

پخش عمده حوله به سراسر کشور

حوله ها در سایز ها و اندازه های مختلفی تولید میشوند. دسته بندی حوله ها به چند دسته بندی محدود میشود :حوله های ابعادی، حوله های پالتویی و ست حوله عروس و داماد.

حوله های ابعادی به حوله های دستی در سایز های 60*30 و 80*40 و حوله های استخری در سایز استاندارد130*70 و حوله ای حمامی در سایز 160*100 گفته میشود.

حوله های پالتویی نیز در سایز بندی های مختلفی تولید میشود که در مقاله سایز بندی حوله های پالتویی میتوانید از سایز بندی حوله پالتویی و چگونگی تشخیص سایز مناسبتان کمک بگیرید.

فروش عمده حوله پالتویی و ست عروس و داماد

حوله های پالتویی در سایز های کودکانه و بزرگسال تولید میشود. پالتویی بزرگسال شامل سایز های 125-135-145 تولید میشود. سایز پالتویی کودک نیز 70-80-90-100-110 میباشد.

برای تشخیص سایز مناسب برای کودکان و نوجوانان میتوانید به مقاله سایزبندی حوله پالتویی کودک مراجعه نمایید. در این مقاله روش پیدا کردن سایز مناسب کودک بیان شده است.

ست حوله عروس و داماد نیز در سایز بندی های مختلف تولید میشود ولی سایز عرف در بازار سایز 125 میباشد.

مراحل تولید حوله و عرضه محصولات

تولید این حوله ها با نخ های رینگ انجام میشود. این نخ ها از جذب آب فوق العاده بالایی همراه هستند. این نخ ها در عین لطافت و نرمی از استحکام و مقاومت بالایی دارند.

بافت این حوله ها با استفاده از دستگاه های بافندگی به روز انجام شده است که در کیفیت این محصول بسیار تاثیر دارد. این دستگاه ها قابلیت بافت هر طرحی را بر روی این حوله ها دارند.

برای اطلاع بیشتر چگونگی ایجاد طرح بر روی حوله ها میتوانید به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

بسته بندی محصولات

حوله های دستی و استخری در بسته بندی های 12 تایی قرار داده مشود. این بسته بندی های پلاستیکی بسیار محکم میباشند و از محصول تا زمان رسیدن به مصرف کننده محافظت میکند.

حوله های پالتویی نیز در بسته بندی های پلاستیک مقوایی شکیل قرار داده میشوند. جعبه هایی که استفاده میشود در عین استحکام بسیار شکیل و زیبا میباشند و زیبایی محصول را دو چندان میکند.

در تیراژ های بالا حوله های دستی و استخری و حمامی در یک عدل قرار داده میشود و برای مشتری ارسال میشود.

خرید عمده حوله در طرح و رنگ مختلف

حوله های پالتویی در طرح های مختلفی تولید میشود که بیشتر این طرح ها بر روی یقه این حوله ها ایجاد میشود. تنوع رنگ این حوله ها زیاد میباشد و در دوازده رنگ مختلف تولید میشود.

حوله های دستی، استخری و حمامی نیز در طرح های مختلف تولید میشود که هر چند وقت یکبار این طرح ها تغییر میکند. حوله های ابعادی نیز در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که در بخش محصولات مییتوانید رنگبندی این حوله ها را مشاهده کنید.

رنگرزی این حوله ها با رنگ ری اکتیو انجام میشود که از بهترین رنگ های موجود در بازار است.

طریقه ارسال محصول

برای ارسال محصول تدابیری اندیشیده شده است تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیبی محصولات به دست خریداران محترم برسد. بارهای عمده با کمک باربری ارسال میشود.

مجموعه امینی قابلیت ارسال بار به سراسر کشور را دارد. شما خریدارن گرامی میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید و از آخرین محصولات ما مطلع شوید و خرید خود را ثبت نمایید.

امید است قدمی هر چند کوچک در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور داشته باشیم.