فروش انواع حوله تبلیغاتی بصورت عمده

حوله های تبلیغاتی در رنگ ها و جنس های مختلفی تولید میشود که همه ی این ویژگی ها از طرح مشتری مشخص میشود. طرح هایی که روی حوله ها زده میشود را میتوان حتی روی حوله های کوچک که حوله های دستی میباشند نیز زد ولی به دلیل کوچک بودن این حوله ها ممکن است طرح زیاد واضح نباشد برای اصلاح این امر همکاران ما برای انتخاب ابعادی متناسب با طرح شما میتوانند شما را راهنمایی کنند.

خرید اینترنتی حوله تبلیغاتی

حوله های تبلیغاتی میتواند به عنوان یک هدیه ماندگار از طرف شرکت یا ارگان مربوطه به مشتریانش ارائه شود. چون حوله یک وسیله ی کاربردی میباشد و هر شخص هر چند روز یکبار از این وسیله استفاده میکند یا حتی اگر شما طرح خود را روی یک حوله دستی بزنید مشتری شما همیشه با طرح شرکت شما روبرو خواهد بود و این امر باعث میشود شما در ذهن مشتری خود ماندگار باشید پس در نتیجه حوله تبلیغاتی میتواند یک انتخاب بسیار مناسب برای ماندگار کردن مشریان شما باشد.

مزیت دیگر این محصول این است که شما میتوانید در بازار نیز محصول خود را به فروش برسانید و برای تبلیغ کالای خود از حوله استفاده کنید که این کار برای تبلیغ محصول بسیار مفید میباشد همان طور که اشاره مردم به صورت مداوم از حوله استفاده میکنند واین کار باعث میشود شما در ذهن آنها ماندگار شوید.

فروش انواع حوله تبلیغاتی بصورت عمده

تولید کننده حوله تبلیغاتی

تولید انواع حوله های تبلیغاتی نیاز به یک تیم بسیار خبره دارد زیرا از ابتدای کار که طراحی لوگوی شرکت یا ارگان مربوطه است شروع میشود و به بسته بندی ختم میشود. برای تولید این حوله ها از دو روش کاملا متفاوت استفاده میشود در روش اول ابتدا نخ های پنبه را رنگرزی میکنند و سپس به بخش بافندگی ارسال میکنند همکاران ما در بخش بافندگی ابتدا طرح مورد نظر را به دستگاه میدهند و سپس دستگاه بنابر طرح تعریف شده آن الگوی مورد نظر را میبافد در روش دوم فقط با رنگ سفید الگوی مورد نظر را میبافند و سپس به بخش رنگرزی انتقال میدهند.

برای تولید حوله های تبلیغاتی همه چیز بر اساس سفارش مشتری انجام میگیرد به این صورت که کیفیت رنگ و تراکم حوله و کیفیت بافت حوله به انتخاب مشتری میباشد و تمامی این مراحل بنا به درخواست مشتری انجام میگردد.

حوله تبلیغاتی ارزان

در حوله های تبلیغاتی عواملی همچون کیفیت رنگ و تراکم بافت حوله تاثیر بسیار زیادی در قیمت حوله ها دارد. در ابندا به رنگ این حوله ها میپردازیم. اگر برای رنگرزی این حوله ها از رنگهای ری کتیو  استفاده شود این حوله ها از ثبات رنگی بیسار بالایی برخوردار خواهد بود و به مرور زمان و باشستشو رنگ آنها از بین نخواهد رفت ولی اگر از رنگ بی کیفیت استفاده شود به مرور زمان حوله رنگ خود را از دست میدهد و در اثر شستشو رنگش تغییر میکند.

دومین دلیلی به باعث کاهش قیمت حوله ها میشود تراکم کم محصول است. در دستگاه های بافندگی حوله یک مکانیزم وجود دارد به نام تراکم. اگر اپراتور دستگاه تراکم دسگاه را زیاد کند باعث بالا رفتن حجم و وزن حوله میشود و این امر باعث میشود حوله سنگین تر شود وقتی تراکم بالا میرود حوله خاصیت جذب آب بیشتری پیدا میکند و نرم تر نیز میشود و هر چه تراکم کمتر شود باعث میشود جذب آب حوله کمتر شود و حوله نرمی خود را نیز از دست بدهد.

فروش انواع حوله تبلیغاتی بصورت عمده

خدمات مجموعه تولیدی امینی در زمینه حوله های تبلیغاتی

مجموعه تولیدی امینی آماده همکاری با تمامی ارگانها و شرکتها در این زمینه میباشد. مجموعه امینی با کادری مجرب و با بهترین دستگاه ها آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریات محترم سرتاسر کشور عزیمان ایران میباشد.

گروه طراحی امینی تشکیل شده از بهترین طراحان لوگو و آرم برای شرکت های مربوطه. بخش بافندگی اماده بافت هر گونه طرحی میباشد . در بخش رنگرزی نیز از بهترین رنگ ها با کیفیت بالا استفاده میشود و در بخش بسته بندی و کنترل کیفی نیز همکاران ما آماده تولید بهترین محصولات میباشند.