مرکز عرضه و فروش حوله بصورت عمده و تک در اصفهان

حوله های تن پوش یکی از پر طرفدارترین حوله ها می باشد. این حوله ها در رنگهای مختلفی تولید میشود که این رنگبندی متفاوت و جذاب باعث میشود هر سلیقه ای بتواند حوله ی مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نماید. این حوله ها در سایز های متفوتی تولید میگردد که در ادامه متن به کلیات این سایز بندی و چگونگی انتخاب حوله ی تن پوش مناسب میپردازیم.

تولید حوله های تن پوش

حوله های تن پوش با مرغوب ترین مواد اولیه تولید میگردد. مواد اولیه ای همچون نخ پنبه برای بافت این حوله ها استفاده میشود که کیفیت این حوله ها را به شدت افزایش میدهد. علاوه بر افزایش استحکام این حوله ها باعث جذب بالای این حوله ها میشود.

برای رنگرزی این حوله ها نیز از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که این رنگ ها از ثبات رنگی بالایی بر خوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو نیز از بین نمیرود. برای رنگرزی این محصول از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود که بسیار در کیفیت رنگ محصول تاثیر دارند.

برای بیته بندی این محصول نیز از جعبه های پلا ستیکی کارتونی ضخیم استفاده شده است که بسیار در برابر نفوذ آب و ضربه مقاوم میباشد و تا رسیدن محصول به دست مشتری از صدمه وارد شدن به محصول جلوگیری میکند.

سایز بندی انواع حوله تن پوش

برای اینکه بتوانید حوله ای مناسب برای خود انتخاب نمایید میبایست چند نکته مهم را مدنظر بگیرید. این حوله ها به گونه ای طراحی شده است که تا زیر زانوی شخص را میپوشاند. اگر شما بخواهید از حوله هایی استفاده کنید که تا مچ پایتان را بپوشاند میتوانید قد خود را در نظر بگیرید و با توجه به قد کلی خود حوله تن پوش را انتخاب نمایید.

برای انتخاب حوله های تن پوشی تا زیر زانو را میپوشانند کافیست با یک متر از شر شانه تا زیر زانوی خود را اندازه گیری نمایید و سپس با توجه به جدول حوله پالتویی خود را انتخاب نمایید. همچنین میتوانید قد کلی خود را در نظر بگیرید و سپس 20 تا 30 سانتی متر از قد خود کم نمایید و به اندازه مطلوب دست پیدا کنید.

برای انتخاب حوله های پالتویی کودک نیز میتوانید به همین روش عمل نمایید. برای سایز بندی این حوله ها نیز مطلبی در سایت موجود میباشد که میتوانید مطالعه نمایید.

برای انتخاب حوله های پالتویی متناسب با عدد بدست آمده میتوانید از چند پیشنهاد زیر نیز استفاده نمایید.

  • از سر شانه تا زیر زانو 115 حوله تن پوش medium
  • از شر شانه تا زیر زانو 125 حوله تن پوَش large
  • از سر شانه تا زیر زانو 135 حوله تن پوش xlarge
  • از سر شانه تا زیر زانو 145 حوله تن پوش xxlarge

 

قیمت حوله های پالتویی مردانه و زنانه

حوله های پالتویی در دوازده رنگ متفاوت تولید میشود که در این رنگبندی از رنگهای روشن و تیره استفاده شده است که که هم مناسب برای مردان و هم مناسب برای خانمها میباشد.

حوله های پالتویی بنابر جنس به کار رفته در این محصول محاسبه قیمت میگردند. همانطور که در بالا به آن اشاره شد برای تولید این محصول از نخ پنبه مرغوب و همچنین رنگ ری اکتیو استفاده شده است که این مواد اولیه از بهترین مواد اولیه موجود در بازار میباشد.

خرید اینترنتی این محصول نیز کمک شایانی به کاهش قیمت این محصول میکند و دلیل این امر نیز این میباشد که شما در خرید اینترنتی مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید و دست هیچگونه دلال و فروشنده ای در کار نمیباشد.

برای سفارش و خرید این محصول شما میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید و پس از مطالعه مطالب مربوط به هر محصول حوله مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید همکاران ما نیز شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.