فروش عمده حوله حمامی

مجموعه تولیدی امینی را بیشتر و بهتر بشناسید

مجموعه تولیدی امینی یکی از مراکز تولید انواع حوله در مرکز کشور عزیزمان ایران است.

اصفهان محلی است که ما کار خود را از آنجا شروع کردیم و در راستای سیاستهای بازاریابی خود آرام آرام با گسترش شبکه فروش خود در تلاش هستیم تا در تمام شهرهای کشور اقدام به ایجاد نمایندگی کینم.

در ابتدا با تولید انواع حوله دستی و استخری با رنگ بندی محدود کار خود را شروع کردیم اما در حال حاضر توانایی تولید محصولات زیر را در حجم بالا داریم:

  • انواع حوله دستی
  • انواع حوله استخری
  • انواع حوله پالتویی
  • انواع حوله بچه گانه
  • انواع تن پوش
  • و . . .

در هر کدام از دسته بندی های فوق، تنوع رنگ و تنوع سایز به چشم می خورد و در همین حالم تراکم محصول بسته به نظر مشتری در نظر گرفته می شود.

مجموعه تولیدی امینی تلاش می کند تا محصول ایرانی با کیفیت را به بازارهای جهانی عرضه کند تا هم گامی هر چند کوچک در جهت رشد اقتصادی کشور بردارد و هم در این حوزه نام و اعتباری برای میهنمان دست و پا کند.

خرید انواع حوله با تنوع رنگ

تولید انواع حوله با تنوع رنگ بالا

رنگرزی یکی از مراحل تولید انواع حوله می باشد.

دنیای امروز دنیای انتخاب است و مشتریان ما دوست دارند محصولاتی را خریداری کنند که از هر جهت مطابق میل و سلیقه آنها باشد. یکی از مهمترین ویژگیها، رنگ محصولات می باشد.

ما سعی می کنیم با ایجاد تنوع رنگ بالا در محصولات خود، مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنیم.

فروش حوله پالتویی

تولید انواع حوله با لطافت و تراکم مناسب

یکی از مهمترین پارامترها در تشخیص حوله با کیفیت، وزن آن می باشد و به بیان دیگر تراکم آن. البته این معیار در انواع حوله متفاوت است اما برای تولیدکنندگان حوله نکته کلیدی آن است که اولاً بتوانند حوله با وزن های مختلف تولید کنند، ثانیاً در هر شرایطی لطافت حوله را حفظ کنند.

آخرین مقالات ارسالی ما

محصولات ما