خرید عمده حوله های پالتویی یکی از به صرفه ترین روش های خرید این محصول میباشد. قیمت تمام شده محصول در خرید عمده به شدت کاهش میابد. برای تولید این محصول از بهترین مواد اولیه مانند نخ های پنبه و رنگ ری اکتیو استفاده شده است که باعث افزایش کیفیت محصول میشود. حوله های پالتویی در طرح بندی های مختلفی تولید میشود.

تولید حوله های پالتویی

این محصول با نخ های پنبه که از جذب آب بالایی برخوردار است تولید شده است. خاصیت این نخ ها این میباشد که علاوه بر استحکام بالا از لطافت و نرمی بالایی نیز برخوردار است.

رنگرزی این محصول با رنگ های ری اکتیو انجام شده است که از ثبات بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهد. رنگرزی این محصول با دستگاه های کاملا اتوماتیک انجام میشود که باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

بسته بندی حوله های پالتویی در جعبه های پلاستیکی مقوایی انجام میشود که علاوه بر زیبایی محصول، از محصول تا رسیدن به دست مشتری محافظت میکند.

قیمت حوله پالتویی

قیمت این حوله ها با توجه به مواد اولیه بکار رفته در این حوله ها محاسبه میشود. این محصول همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم از نخ پنبه و رنگ ری اکتیو تولید شده است که باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

خرید اینترنتی محصول نیز باعث کاهش قیمت محصول میشود و دلیل آن هم خرید مستقیم از تولید کننده محصول است. در خرید اینترنتی شما مستقیما با تولید کننده محصول ارتباط برقرار میکنید.

خرید عمده محصول نیز قیمت محصول را کاهش میدهد. در خرید عمده محصول قیمت تمام شده به شدت کاهش میابد.

رنگبندی و طراحی حوله پالتویی

حوله های پالتویی در دوازده رنگ مختلف تولید میشود. این رنگبندی متفاوت و جذاب باعث میشود هر خریداری از هر جای ایران و با هر سلیقه ای بتواند به راحتی خرید خود را انجام دهد.

طراحی حوله های پالتویی با استفاده از کامپیوتر انجام میشود و پس از آن طرح به دستگاه بافندگی داده میشود و ددستگاه نیز طبق الگو و نقشه حوله را آماده میکند. در حوله های پالتویی دو رنگی در ابتدا نخ ها رنگرزی میشوند و سپس به قسمت بافندگی منتقل میشوند.

در خرید های عمده شما میتوانید به صورت کاملا سفارشی رنگ و طرح حوله ها را سفارش دهید.

خرید عمده حوله پالتویی

برای خرید عمده حوله های پالتویی فقط کافیست سری به قسمت محصولات سایت بزنید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به را مطالعه کنید و سپس با همکاران ما تماس بگیرید همکاران ما شما را برای ثبت سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال محصول در خرید های عمده تدابیری اندیشیده ایم تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. محصولات به گونه ای بسته بندی شده اند که میتوان در تعداد بسیار زیاد محصول را به سراسر کشور ارسال نمود.

در خرید عمده میتوانید تمام ویژگی های محصول را به صورت کاملا سفارشی، سفارش دهید.

خرید اینترنتی حوله پالتویی

بارها شده است برای خرید عمده محصولی زمان زیادی را برای پیدا کردن عمده فروش محصول صرف کرده باشید ولی به برکت وجود اینترنت این زمان بسیار کوتاه شده است و شما با یک سرچ ساده میتوانید با تولید کننده محصول ارتباط برقرار کنید.

مجموعه امینی تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما خریداران محترم فراهم سازد.

در این مجموعه علاوه بر حوله پالتویی محصولات دیگری مانند سرویس حوله عروس وداماد، حوله حمام، حوله های دست و صورت به صورت عمده به فروش میرسد که در قسمت محصولات سایت میتوانید از تمامی این محصولات دیدن فرمایید.