حوله های دستی در بین حوله ها بیشترین استفاده را دارد. قیمت این حوله ها به دو عامل اصلی یعنی نخ و رنگ بستگی دارد که در ادامه به صورت مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت.

قیمت حوله دستی در انواع بافت

حوله ها به صورت کلی با استفاده از نخ های پنبه تولید میشود. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار هستند. این نخ ها بسیار مستحکم و بادوام هستند و به مرور زمان حالت اولیه خود را از دست نمیدهند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی استفاده شده است که قابلیت بافت هر طرحی را بر روی حوله ها دارد. شما میتوانید طرح مورد نظر خود را بر روی این محصول درج نمایید. برای اطلاع بیشتر از این موضوع میتوانید به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

بافت این حوله ها با استفاده از نخ های رینگ نیز انجام میشود که از جذب آب بالایی همراه است.

قیمت حوله های دستی در انواع رنگ

برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده میشود. این رنگ ها از ثبات رنگی بسیار بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند.

برای رنگرزی حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی استفاده شده است که در کیفیت این محصول بسیار اهمیت دارد. است. این دستگاه ها قابلیت برنامه ریزی دارند که میتوان در زمان معین، مقدار رنگ مشخصی را در زمان تعیین شده به حوله ها تزریق کرد.

هر چه در حوله ها از رنگ های تیره استفاده شود به مقدار ناچیزی قیمت حوله ها افزیش پیدا میکند.

خرید اینترنتی حوله دستی

خرید اینترنتی یکی از راه های بسیار ساده خرید است. شما در کمترین زمان ممکن و بدون مراجعه به بازار یا عمده فروش میتوانید به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و خرید خود را انجام دهید.

در خرید های اینترنتی میتوانید به راحتی محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و محصولی را که مناسب سلیقه خودتان است را انتخاب نمایید. شاید بزرگترین مزیت خرید اینترنتی کاهش آلودگی هواست و دلیل آن کم شدن رفتن به مغازه است.

در خرید اینترنتی محصول را ارزانتر تهیه میکنید زیرا بدون واسطه محصول را خریداری مینمایید.

قیمت انواع حوله دستی

همانطور که در بالا به آن اشاره شد قیمت این محصول رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه به کار رفته در این محصول دارد. بافت حوله و رنگ حوله بررسی شد در ادامه بسته بندی این محصول را مورد بررسی قرار میدهیم.

حوله های دستی در بسته بندی های دوازده تایی بسته بندی میشود که دوازده عدد این حوله ها با رنگبندی متفاوت را یک جین میگویند. این محصول در بسته بندی ضخیم پلاستیکی قرار داده میشود تا از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت شود.

نوع خرید مشتری نیز در قیمت این محصول تاثیر دارد اگر مشتری این محصول را به صورت عمده خریداری نماید قیمت کلی این محصول کاهش پیدا میکند.

خرید از سایت

برای خرید محصول کافیست به بخش محصولات سایت سری بزنید و از محصولات مادیدن نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه کنید.

برای ثبت سفارش و خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید عمده و تک محصول راهنمایی خواهند کرد.

مجوعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما خریدارن محترم فراهم کند. در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله دست و صورت کودک، حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله استخری نیز به فروش میرسد.

برای ارسال این محصول به سراسر کشور تدابیری اندیشیده شده است که محصول در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی به دست مصرف کننده برسد.