پخش عمده حوله دستی با بهترین قیمت به سراسر کشور

حوله های دستی در سایزهای مختلفی از جمله 30*30 ، 60*30 و 80*40 تولید میشود. این حوله ها در دوازده رنگبندی مختلف تولید میشود. حوله ها با استفاده از نخ پنبه و رنگ ری اکتیو تولید میشود که جزء بهترین مواد اولیه موجود در بازار میباشد.

تولید حوله دستی

بدلیل تماس مستقیم این حوله ها با صورت این حوله ها از نخ های پنبه تولید میشود. نخ های پنبه بسیار نرم و لطیف میباشند و از جذب آب بالایی نیز برخوردار هستند. نخ های پنبه همچنین از استحکام و مقاومت بالایی برخوردارند و هیچگونه آسیبی به همراه ندارند.

بافت این حوله ها با استفاده از دستگاه های بافندگی به روز انجام میشود. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری دارند و هر نوع طرح و رنگی را میتوان با این دستگاه ها اجرا نمود.

حوله های دستی جایگاه مناسبی برای تبلیغات میباشد زیرا یک فرد در طول روز چندین بار از این حوله ها استفاده میکند و اگر تبلیغی بر روی این حوله ها باشد در ذهن مشتری ثبت میگردد. برای اطلاع بیشتر از این موضوع میتوانید به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

قیمت حوله دستی در انواع رنگبندی

حوله های دستی در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که پاسخگوی سلیقه ی هر فردی میباشد. این رنگبندی عبارتنداز: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی انجام میشود. این دستگاه ها برنامه پذیر میباشند و اپراتور بر اساس جنس این حوله ها به دستگاه برنامه میدهد دستگاه نیز در زمان مشخص با دمای مشخص رنگ را به حوله ها تزریق میکند.

رنگ های تیره این محصول گرانتر از رنگ های روشن میباشد. چون قیمت رنگ های تیره در بازار گرانتر از رنگ های روشن میباشد.

خرید اینترنتی حوله دستی

خرید اینترنتی این محصول بسیار ساده است. برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما مشاهده کنید و پس از مطالعه مطالب تکمیلی مربوط به هر محصول با هکاران ما تماس بگیرید همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

در خرید اینترنتی شما میتوانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و باتوجه به سلیقه ی خود کالای مورد نظرتان را خریداری نمایید. در سایت با انواع طرح و رنگ مواجه هستید این در حالی است که در فضای حقیقی این تنوع به ندرت پیدا میشود.

در خرید اینترنتی شما میتوایند محصولات مختلف را بر اساس طرح و رنگ با یکدیگر مقایسه کنید و در زمانی بسیار کوتاه خرید خود را انجام دهید.

قیمت انواع حوله دستی

همانطور که در بالا به آن اشاره شد قیمت این محصول رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه به کار رفته در این محصول دارد. بافت حوله و رنگ حوله بررسی شد در ادامه بسته بندی این محصول را مورد بررسی قرار میدهیم.

حوله های دستی در بسته بندی های دوازده تایی بسته بندی میشود که دوازده عدد این حوله ها با رنگبندی متفاوت را یک جین میگویند. این محصول در بسته بندی ضخیم پلاستیکی قرار داده میشود تا از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت شود.

نوع خرید مشتری نیز در قیمت این محصول تاثیر دارد اگر مشتری این محصول را به صورت عمده خریداری نماید قیمت کلی این محصول کاهش پیدا میکند.

خرید از سایت

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما خریدارن محترم فراهم کند. در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله دست و صورت کودک، حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله استخری نیز به فروش میرسد.

برای ارسال این محصول به سراسر کشور تدابیری اندیشیده شده است که محصول در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی به دست مصرف کننده برسد.