قیمت حوله ی عروس و داماد با ارسال به سراسر کشور

حوله ها در انواع مختلفی تولید میشود. حوله های ابعادی، حوله های پالتویی کودک و نوجوان و بزگسال، ست حوله عروس و داماد از جمله این حوله ها هستند. این حوله ها با مواد اولیه مرغوب تولید میشود که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت محصول دارد. فروش عمده حوله با بهترین قیمت در اصفهان و توسط مجموعه امینی به فروش میرسد.

فروش عمده حوله دستی اصفهان

حوله های دستی در سایز های استاندارد 60*30 و 80*40 تولید میشود. این حوله ها بیشترین استفاده را در بین مصرف کنندگان دارد. بافت این حوله ها با استفاده از نخ های رینگ و اپن انجام میشود.

حوله های دستی در رنگبندی های جذاب و متنوع تولید میشود. رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ ری اکتیو انجام میشود که ثبات رنگی بالایی دارد. ماشین های رنگرزی تمام اتوماتیک در کیفیت این محصول نقش بسزایی دارد.

این محصول در طرح های مختلفی تولید میشود که هر چند وقت یکبار طرح جدیدی به مجموعه محصولات اضافه میشود.

فروش عمده حوله هتلی

حوله های هتلی به دو صورت به فروش میرسد. حوله هایی که به صورت آماده بافته شده است و آماده تحویل به مشتریان گرامیست و حوله هتلی هایی که به صورت سفارشی با لوگوی هتل تولید و عرضه میشود.

حوله های هتلی مراحل زیادی را طی میکنند تا آماده تحویل به مشتری شود. برای اطلاع بیشتر از چگونگی تولید این محصول میتوانید به مقاله خرید حوله هتلی مراجه نمایید و با تمامی مراحل تولید این محصول آشنا شود.

این حوله ها با رنگ سفید تولید میشود که مخصوص هتل ها میباشد.

فروش عمده حوله نوزادی

حوله های نوزادی به صورت ست های چند تکه تولید میشوند. این ست ها شامل شنل، دمپایی، حوله پالتویی نوزاد و دستمال میباشد. این حوله ها به دلیل استفاده برای نوزاد ها از نخ های بسیار نرم رینگ تولید میشوند.

این محصول در رنگ های مختلفی تولید میشود. بسته بندی این محصول از جعبه های پلاستیکی مقوایی محکم انتخاب شده است که بسیار محکم میباشد و در هنگام ارسال محصول و تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده از محصول محافظت میکند.

حوله های نوزادی در ست های چند تکه گوناگون تولید میشود که بنا بر سفارش مشتری قابل تغییر میباشد.

فروش عمده حوله تن پوش

حوله های تن پوش در سایزهای 125، 13و 145 تولید میشود. این حوله ها در سایز های متفاوتی تولید میشود که برای هر سنی مناسب میباشد. برای اطلاع از سایز خود میتوانید به مقاله انتخاب سایز مناسب حوله پالتویی مراجعه نمایید.

بسته بندی این حوله ها با استفاده از بسته بندی های کارتونی پلاستیکی انجام شده است که از محصول تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده محافظت میکند.

حوله های پالتویی نیر در انواع طرح رنگ تولید میشود که برای هر سن و سلیقه ای مناسب میباشد.

فروش عمده حوله استخری

حوله های ایتخری از حوله های حمامی کوکتر هستند و از حوله های دستی بزرگتر. این حوله ها در سایز 130*70 تولید میشود که برای مسافرت، ورزش و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

به علت سایز بسیار عالی این حوله ها انتخاب بسیار مناسبی برای مسافرت و باشگاه میباشد. این حوله ها همچنین برای حوله های تبلیغاتی نیز بسیار مناسب میباشد.

قیمت مناسب این حوله ها باعث شده است که طرفدار زیادی داشته باشد.

فروش حوله به صورت عمده ارسال به سراسر کشور

فروش عمده ست حوله عروس و داماد

ست های حوله عروس و داماد از شیک ترین و بهترین محصولات مجموعه ما میباشد. این ست ها شامل دو حوله پالتویی، دو عدد نیم حمام، دو عدد حوله دستی بزرگ و دو جفت دمپایی میباشد.

این ست حوله در بسته بندی های بسیار شکیل و زیبا قرار داده شده است که زیبایی و کیفیت محصول را دو چندان کرده است و تا زمان رسیدن به دست خریدار محصول را حفظ میکند.

برای خرید هر کدام یک از این محصولات میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را برای خرید محصول با کیفیت راهنمایی خواهند کرد.