خرید عمده حوله تن پوش به صورت اینترنتی یکی از راه های خرید ارزان محصول میباشد زیرا شما محصول خود را مستقیما از تولید کننده میخرید. در بستر اینترنت میتوانید به راحتی عمده فروش محصول مورد نظر خود را پیدا کنید. برای خرید عمده حوله تن پوش نیاز به یکسری اطلاعات درباره محصول میباشد که در ادامه به آنها میپردازیم.

قیمت بافت حوله تن پوش

حوله های تن پوش بدلیل سهولت در استفاده و ایجاد حس لذت بخش در مصرف کننده طرفداران زیادی دارد.

حوله های پالتویی از نخ های پنبه تولید میشود. این نخ ها از کیفیت بالایی برخوردار است و به مرور زمان حالت اولیه خود را از دست نمیدهند. این حوله ها از جذب آب بالایی برخوردارند. استفاده از نخ های پنبه باعث لطافت و نرمی حوله ها میشود.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که توانایی بافت هر طرح و نقشی را دارد. استفاده از این دستگاه ها باعث بالا رفتن کیفیت محصول میباشد.

بهترین نخ برای تولید این حوله ها نخ های پنیه میباشند ولی شما خریداران محترم د رخرید های عمده خود میتوانید نخی که برای بافت حوله ها میباشد را با راهنمایی همکاران ما تغییر دهید تا محصول قیمت مناسب تری داشته باشد.

 

مرکز عرضه مستقیم حوله های پالتویی به سراسر کشور

 

تاثیر قیمت در رنگبندی حوله تن پوش

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. خاصیت این رنگ ها این میباشد که از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از دستگاه های کاملا اتوماتیک انجام میشود که در کیفیت محصول موثر میباشد. اپراتور با توجه به جنس حوله ها به دستگاه برنامه تزریق رنگ میدهد و دستگاه نیز رنگ را با بخار آب داغ در طی دوره زمانی مشخص به حوله تزریق میکند.

این حوله ها در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از:طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

در هنگام رنگرزی از مواد نرم کننده برای نرم تر شدن این محصول استفاده میشود که باعث افزایش نرمی این محصول میشود.

رنگ محصول نقش اساسی در قیمت محصول دارد. در رنگ های تیره قیمت محصول بیشتر از رنگ های روشن میباشد.

قیمت حوله پالتویی ارزان ارسال به سراسر کشور

خرید حوله تن پوش در انواع طرح

برای طراحی این محصول از برنامه های کامپیوتری استفاده شده است  و به این صورت میباشد که در ابتدا طرح را با استفاده از نرم افزار طراحی میکنند و پس از آن الگو را به طرح قابل برنامه ریزی بر روی دستگاه بافندگی تبدیل مینمایند.

شما مشتریان گرامی میتوانید برای انتخاب طرح مورد نظر خود به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از انواع طرح ها دیدن فرمایید و متناسب با سلیقه ی خود محصول خود را خریداری نمایید.

برای بسته بندی این محصول از جعبه های پلاستیکی مقوایی محکم استفاده شده است. این بسته بندی از محصول در برابر رطوبت و ضربه هنگام ارسال محصول محافظت میکند و از طرف دیگر به محصول زیبایی دو چندانی میدهد.

این محصول در دو طرح زنانه و مردانه دارای کلاه میباشد و نیاز به خرید جداگانه کلاه نمیباشد.

در خرید های عمده میتوانید طرح مورد نظر خود را برای بافت بر روی این حوله ها به ما ارائه دهید تا ما نیز طبق الگو محصول را آماده کنیم.

طریقه خرید از سایت

برای خرید محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و سپس با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله استخری، حوله پالتویی بچگانه.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.