سرویس حوله های عروس و داماد یکی از با کیفیت ترین محصولات مجموعه امینی میباشد. این سرویس بدلیل استفاده برای نو عروس و داماد هایی که به تازگی وارد خانه بخت شده اند استفاده میشود به همین دلیل برای تولید این محصول از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده شده است در ادامه متن به کیفت مواد اولیه به کار رفته در این محصول میپردازیم.

تولید سرویس حوله عروس و داماد

برای تولید سرویس حوله عروس و داماد از با کیفیت ترین مواد اولیه موجود در بازار استفاده میشود. برای تولید این محصول از نخ های مرغوب پنبه استفاده میشود که باعث لطافت این محصول و جذب آب بالای این محصول میشود.

رنگرزی این محصول با رنگ های ری اکتیو که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو و به مرور زمان هیچ تغییری نمیکند استفاده شده است. خاصیت دیگر این رنگ ها این میباشد که هیچ گونه پس آبی به همراه ندارد.

برای بسته بندی این حوله ها از جعبه های بسیار شکیل و زیبا استفاده شده است که از استحکام بالایی نیز برخوردار است و جنس آن نیز از پلاستیک و کارتون میباشد و از محصول در برابر هر گونه ضربه تا هنگام رسیدن به دست مصرف کننده محافظت میکند.

دوخت حوله های پالتویی این محصول بسیار محکم میباشد و هیچگاه شکافته نمیشود.

طرح بندی ست حوله عروس و داماد

برای طراحی این محصول از به روز ترین طرح ها استفاده شده است. این محصول چون برای زوج هایی که به تازگی به خانه بخت رفته اند استفاده میشود میبایست از طرح های زیبا و جذاب استفاده شده باشد.

طراحان برای زیبایی این محصول از به روز ترین طرح ها استفاده کرده اند. این محصول در رنگهای مختلفی تولید میشود که این رنگبندی متفاوت باعث میشود که این محصول برای هر سلیقه ای مورد استفاده قرار گیرد.

در این سرویس دو حوله پالتویی قرار داده شده است که این دو حوله از رنگ های متفاوت انتخاب شده است. رنگ تیره برای استفاده آقایان و رنگ روشن تر از همان رنگ برای استفاده خانمها قرار داده شده است.

عرضه سرویس حوله عروس و داماد به سراسر کشور

مجموعه امینی قادر به ارسال این محصول به سراسر کشور میباشد. مشتریان محترم میتوانند بنا به سلیقه ی افراد شهر خود رنگ های مختلف این محصول را انتخاب نمایند. این محصول در دوازده طیف رنگی تولید میشود که به همین منظور شما میتوانید به راحتی و با دستی باز انتخاب خود را انجام دهید.

مجموعه امینی آماده امضاء قرار داد با خریداران گرامی میباشد. شما با امضای این قرارداد از مزایای بی شماری که این قرارداد ها دارند بهره مند شوید.

برای سفارش این محصول میتوانید در ابتدا به بخش محجصولات مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید و اطلاغات مربوط به آن محصول را مطالعه نمایید و سپس با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

برای ارسال این محصول نیز همکاران ما تمهیداتی اندیشیده اند که کالای خریداری شده ی شما در سرع وقت و با کمترین آسیب دیدگی به دست شما برسد.

قیمت سرویس حوله عروس و داماد

قیمت این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد که چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

اولین عامل رنگ محصول میباشد. برای رنگرزی این محصول از مرغوب ترین رنگ ها استفاده شده است که باعث زیبایی دو چندان محصول میشود.

برای بافت این حوله ها از نخ پنبه استفاده شده است که از با کیفیت ترین نخ های موجود دبازار میباشد.

این محصول در بسته بندی های متفاوتی تولید میشود که به اصطلاح به این بسته بندی ها بسته بندی چند تکه گفته میشود. این محصول در بسته بندی های چهار تکه، شش تکه و هشت تکه تولید میشود که در هر بسته بندی تعدادی محصول قرار داده شده است که متناسب با تعداد این محصولات قیمت تمام شده ی این محصول نیز تغییر خواهد کرد.