لطافت، دوام و زیبایی را با محصولات ما تجربه کنید

خريد حوله آشپزخانه بصورت عمده و تک در رنگبندی متفاوت

خريد حوله آشپزخانه بصورت عمده و تک در رنگبندی متفاوت

حوله های آشپزخانه به دلیل داشتن طرح ها و رنگ های مختلف به آشپزخانه زیبایی خاصی میدهد. این محصول از مواد اولیه مرغوب تولید شده است که باعث افزایش طول عمر محصول و زیبایی محصول میگردد. رنگ این محصول در دوازده رنگ مختلف انتخاب شده است که برای هر طرح آشپزخانه ای بتوان از این محصول استفاده کرد. برای طراحی و بافت این محصول از دستگاه های به روز استفاده شده است که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم.

تولید حوله های آشپزخانه

برای تولید این حوله ها از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است که علاوه بر استحکام بالای این نخ ها باعث نرمی و لطافت این محصول میگردد.

برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و در اثر شستشو و به مرور زمان رنگ این حوله ها تغییر نخواهد کرد.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های به روز و اتوماتیک استفاده شده است که این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری را دارد. اپراتور با توجه به نوع حوله به دستگاه برنامه مورد نظر را وارد میکند.

 

رنگبندی و طرح بندی حوله های آشپزخانه

حوله های اشپزخانه در دوازده رنگ مختلف تولید میشود. نوع رنگرزی این حوله ها در بالا توضیح داده شد.

طرح این حوله ها به گونه ای انتخاب شده است که بتوان آنرا با محیط آشپزخانه ست نمود. در قسمت بالایی این حوله ها از پارچه های محکم که دارای طرح های چاپ شده است استفاده شده است که زیبایی این محصول را دو چندان میکند.

این محصول دارای آویزس میباشد که میتوان آنرا بر روی هر سطحی آویزان نمود و این مزیت باعث میشود بتوان از این حوله ها در همه جای آشپزخانه استفاده نمود.

برای تولید این حوله ها از طرح های گل و گیاه و طرح چوب و غیره استفاده شده است که برای آشپزخانه بسیار مناسب میباشد.

خرید اینترنتی حوله های آشپزخانه

خرید اینرنتی محصولات از مزایای بیشماری برخوردار است که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره میکنیم.

در خرید اینترنتی شما میتوانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه نمایید و سپس خرید خود را انجام دهید. در واقع شما به تعداد زیادی محصول دسترسی دارید که میتوانید با توجه به نیاز خود محصول خود را تهیه نمایید.

در خرید اینترنتی شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید. برای خرید اینترنتی محصول کافیست به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه نمایید.

برای ثبت سفارش و تکمیل خرید خود میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

ارسال حوله آشپزخانه به سرتاسر کشور

مجموعه امینی قادر به دریافت کلیه سفارشات شما خریداران محترم میباشد. ما تلاش خود را بکار گرفته ایم تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول برای شما ایجاد نماییم.

برای ارسال محصول به سراسر کشور مجموعه امینی تدابیری اندیشیده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست شما خریداران محترم برسد.

برای ثبت سفارش عمده محصول میتوانید پس از انتخاب محصول مورد نظر با ما تماس بگیرید. این محصول به گونه ای بسته بندی شده است که میتوان به تعداد بسیار زیاد این محصول را ارسال نمود.

مجموعه امینی آمادگی عقد قرار داد تا تمامی خریداران در همه ی محصولات این مجموعه را دارد. شما میتوانید با عقد قراداد از مزیت های ویژه ای که این طرح دارد استفاده نمایید.

برای اطلاع از آخرین قیمت ها و ثبت سفارش و اطلاع از چگونگی بستن قرار داد میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

۱۴۰۰-۱-۲۵ ۱۶:۳۳:۴۱ +۰۰:۰۰

دیدگاه خود را بنویسید

رفتن به بالا