بورس حوله عروس و داماد در انواع طرح و رنگ

ست حوله عروس و داماد یکی از متنوع ترین محصولات در مجموعه امینی میباشد. این محصول از بهترین نخ ها و مرغوب ترین رنگ ها تولید میشود. طراحی این محصول هر روز به شکل های مختلف تغییر میکند و از تنوع طرح بالایی برخوردار است.

خرید عمده ست حوله عروس و داماد

این محصول از نخ های پنبه تولید میشود. برای بافت اولیه این محصول از دستگاه های کاملا اتوماتیک بافندگی استفاده میشود که توانایی بافت هر طرحی را بر روی این حوله ها دارد و زمینه اصلی این حوله ها را تشکیل میدهد.

در سفارشات عمده این محصول شما خریداران گرامی میتوانید محصول خود را د رطرح و رنگ مختلف سفارش دهید. برای این منظور میتوانید تمامی موارد مربوط به این محصول از جمله رنگ و طرح و سایز محصول را انتخاب نمایید.

خرید عمده این محصول باعث کاهش قیمت این محصول میشود و مقرون به صرفه است.

تاثیر قیمت در رنگبندی محصول

این محصول در دوازده رنگبندی مختلف رنگرزی میشود. این رنگبندی شامل: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

هر چه رنگ محصول به سمت تیره شدن میرود قیمت محصول افزایش پیدا میکند زیرا قیمت رنگ های تیره در بازار گرانتر از رنگ های روشن میباشد. برای رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو که از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند استفاده میشود.

رنگرزی این محصول با استفاده از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی انجام میشود که در کیفیت محصول نقش بسزایی دارد.

خرید اینترنتی محصول

شما خریداران محترم میتوانید به راحتی محصول خود را سفارش دهید. برای اینکار تنها کافیست با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام نمایید. همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

خرید اینترنتی دارای مزایای زیادی است که یکی از آنها توانایی مقایسه محصولات متنوع و زیاد با هم است. شما میتوانید محصولات مختلفی را از نظر طرح و رنگ با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را انتخاب نمایید.

در خرید اینترنتی شما میتوایند تمام جزئیات مربوط به محصول خود را انتخاب نمایید.

قیمت ست حوله عروس و داماد

قیمت کلی این محصول به سه بخش تقسیم میشود. نخ استفاده شده در محصول، رنگ استفاده شده یرای رنگرزی و بسته بندی محصول بیشترین تاثیر را در قیمت محصول دارند.

نخ استفاده شده برای بافت این محصول نخ های پنبه با رینگ میباشد که از جذب آب بالایی برخوردار هستند و رنگ استفاده شده برای رنگرزی رنگ ری اکتیو است که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است.

برای اطلاع از آخرید قیمت محصولات میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

چگونگی خرید ست محصول از سایت

برای خرید محصول کافیست به بخش محصولات سایت سری بزنید و از محصولات مادیدن نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه کنید.

برای ثبت سفارش و خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید عمده و تک محصول راهنمایی خواهند کرد.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله پالتویی کودک، حوله دست و صورت نیز به فروش میرسد.