خرید حوله ورزشی در انواع رنگ و طرح با قیمت مناسب

حوله ها ی ورزشی بیشتر در طرح های اسپرت تولید میشود. این طرح ها، طرح های پیش فرض میباشد ولی خریداران عمده این محصول میتوانند حوله های خود را با طرح و لگوی خود سفارش دهند.

تولید حوله ورزشی

این حوله ها با استفاده از بهترین دستگاه های بافندگی بافته میشود. این دستگاه ها قابلیت بافت انواع طرح برای این حوله ها را دارند. استفاده از این دستگاه ها باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

نخ استفاده شده برای این حوله ها نخ های پنبه است که که بسیار نرم و لطیف است و در عین لطافت بسیار مستحکم و با دوام است. این نخ ها جذب آب بالایی دارند و جاذب آب هستند.

برای بافت این حوله ها از نخ های رینگ نیز استفاده میشود که جذب آب فوق العاده ای دارد.

تولید حوله ورزشی در انواع طرح

طرح های پیش فرض برای تولید این حوله ها طرح های اسپرت مانند نایک، آدیداس و غیره میباشد. برای تولید این محصول روش دیگری نیز وجود دارد به نام حوله های تبلیغاتی. این حوله ها با سفارش مشتری و با استفاده از طرح سفارشی تولید میشود.

در ابتدا آرم یا لگوی باشگاه مربوطه دریافت میشود. سپس طرح اولیه را با استفاده از برنامه های کامپیوتری طراحی میکنند. در این مرحله خریدار میتواند تمامی جزئیات محصول را تغییر دهد.

سپس طرح را به برنامه قابل اجرا برای دستگاه تبدیل میکنند و دستگاه بافندگی شروع به بافت حوله ها میکند.

تاثیر قیمت در رنگبندی حوله های ورزشی

حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشود. این رنگ ها ثبات بالایی دارند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند و بیسار مقاوم هستند.

در خرید های عمده میتوانید رنگ مورد نظر خود را برای رنگرزی این حوله ها سفارشی انجام دهید. این حوله ها با استفاده از دستگاه های اتوماتیک رنگرزی انجام میشود که باعث افزایش کیفیت این محصول میشود.

استفاده از رنگ های تیره باعث افزایش قیمت محصول میشود زیرا قیمت رنگ های تیره در بازار بیشتر از رنگ های روشن میباشد.

قیمت انواع حوله

قیمت حوله ها به سه عامل اصلی یعنی نوع نخ و نوع رنگ و نوع بسته بندی بستگی دارد. نخ استفاده شده د راین محصول نخ پنبه میباشد که از بهترین نخ های موجود در بازار است.

برای رنگرزی حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. این رنگ ها از بهترین رنگ های موجود در بازار است که در اثر شستشو و به مرور زمان رنگ اولیه خود را از دست نمیدهند.

بسته بندی این حوله ها نیز بستگی به نوع حوله دارد. حوله های پالتویی در جعبه های مفوایی پلاستیکی قرار دارند که از محصول مراقبت میکند ولی حوله های دیگر مانند حوله های حمام و حوله های دست و صورت در بسته بندی های پلاستیکی ضخیم قرار داده میشود.

خرید و سفارش اینترنتی حوله ورزشی

خرید اینترنتی یکی از بهترین روش های خرید میباشد. در خرید های اینترنتی میتوانید محصولات مختلف را با از نظر طرح و رنگ با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را انتخاب نمایید.

خرید اینترنتی باعث سرفه جویی در اطلاف وقت میباشد. شما در کمترین زمان ممکن میتوانید محصول خود را مشاهده کنید و مقایسه کنید و کالای مورد نظر خود را خریداری نمایید.

در خرید اینترنتی میتوانید با کمترین انرژی ممکن محصول را خریداری نمایید.

چگونگی خرید ست محصول از سایت

برای خرید محصول کافیست به بخش محصولات سایت سری بزنید و از محصولات مادیدن نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان مطالب مربوط به آن محصول را مطالعه کنید.

برای ثبت سفارش و خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید عمده و تک محصول راهنمایی خواهند کرد.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله پالتویی زنانه و مردانه، حوله پالتویی کودک، حوله دست و صورت نیز به فروش میرسد.

برای ارسال این محصول نیز تمهیداتی اندیشیده شده است که محصول بدون آسیب دیدگی و در اسرع وقت به دست مشتریان گرامی برسد. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.