مرکز پخش عمده انواع حوله پالتویی بچگانه

حوله های پالتویی کودکان به علت داشتن طرح های زیبا روی این حوله ها از طرفداران زیادی برخوردار میباشد. این حوله ها بدلیل استفاده در کودکان از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت تولید شده است که در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت. این حوله ها در سایزبندی های متفاوتی تولید میشود که مناسب برای تمام سنین میباشد. حوله های تن پوش کودکان در دوازده رنگ مختلف تولید میگردد.

عرضه حوله پالتویی کودک به سراسر کشور

حوله های پالتویی کودک در تمامی نقاط کشور مصرف کننده دارد به همین ما برای ارسال این محصول به سراسر کشور تدابیری اندیشیده ایم که در اسرع وقت این محصول به دست مصرف کننده برسد.

این محصول در بسته بندی هایی قرار گرفته است که بسیار مستحکم میباشد و جنس آن از مقوا و پلاستیک میباشد و باعث میشود که این محصول در هنگام جابجایی هیچگونه آسیبی نبیند و رطوبت درون محصول سرایت نکند.

شما خریداران محترم از هر کجای ایران میتوانید برای خرید محصول از مجموعه امینی اقدام نمایید.

تولید حوله های پالتویی کودک

سایز بندی حوله های کودک به گونه ای میباشد که در هر سنی میتوان از این حوله ها استفاده نمود. برای تولید این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است که باعث جذب آب محصول و نرمی و لطافت محصول میگردد.

برای رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. خاصیت این رنگ ها این میباشد که به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ محصول از بین نمیرود و این حوله ها دارای ثبات رنگی بالایی میباشند.

برای بسته بندی این محصول از جعبه هایی استفاده شده است که به زیبایی محصول را دوچندان میکند. شما خریداران محترم میتوانید برای سفارش این محصول  خود را به صورت بسته بندی پلاستیکی سفارشی دهید این کار باعث پایین آمدن هزینه محصول میگردد.

قیمت حوله های پالتویی کودک

برای بررسی حوله های پالتویی کودک در ابتدا باید به چند نکته درباره تولید این محصول توجه داشته باشیم. همانطور که در بالا نیز به ان اشاره شد برای تولید این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است که از مرغوب ترین نخ های موجود در بازار میباشد.

برای رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که باعث افزایش ثبات رنگی محصول میگردد. استفاده از این دو مواد اولیه باعث میشود حوله ها از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند.

خرید اینترنتی این محصول نیز باعث کاهش قیمت محصول میگردد و علت این امر این میباشد که شما مستقیما از تولید کننده محصول خریداری مینمایید.

برای اطلع از آخرین محصولات محموعه امینی و همچنین اطلاع از آخرین قیمت ها میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید و پس از بازدید از محصولات و انتخاب محصول مورد نظر و مطالعه مطالب مربوط به آن محصول به اطلاعات کلی نسبت به آن محصول دست یابید و برای سفارش و خرید محصول نیز میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را برای ثبت سفارش و خرید محصول راهنمایی نمایند.

سفارش حوله های پالتویی کودک در انواع طرح و رنگ

برای حوله های پالتویی کودک از طرح های کارتونی که برای بچه ها جذاب میباشد استفاده شده است. رنگ این محصول نیز از رنگ های شاد استفاده شده است که برای کودکان جذابیت داشته باشد. برای تولید این محصول از دوارده رنگ استفاده شده است که شش رنگ پسرانه و شش رنگ مخصوص حوله های دخترانه میباشد.

برای ایجاد طرح روی این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که برای ایجاد طرح روی این حوله ها به دستگاه یک الگوی از پیش تعیین شده داده میشود و دستگاه نیز طبق الگو حوله را آماده میکند.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را به کار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما خریداران گرامی مهیا سازد.