مرکز پخش عمده انواع حوله پالتویی بچگانه

قیمت حوله های پالتویی بچگانه به سه عامل اصلی مربوط است نخ استفاده شده برای این حوله ها، رنگ استفاده شده برای رنگرزی و نوع بسته بندی محصول. این حوله ها در انواع طرح و رنگ تولید میشود که متناسب با هر سن و سلیقه ای میباشد.

قیمت بافت حوله پالتویی بچه گانه

برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است. این نخ ها بسیار مستحکم و با دوام هستند و علاوه بر این استحکام بسیار نرم و لطیف میباشند. این نخ ها طبیغی میباشند و هیچگونه آسیبی به بدن وارد نمیکنند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که استفاده از این دستگاه ها باعث افزایش کیفیت این محصول میشود. این دستگاه ها کاملا اتوماتیک میباشند و قابلیت ایجاد هر طرحی بر روی این حوله ها را دارد.

قیمت بافت این حوله ها را تراکم و نوع نخ معین میکند. هر چه محصول سنگین تر بافته شده باشد از جذب آب بالایی برخوردار است و قیمت بالاتری نیز دارد.

قیمت حوله پالتویی بچه گانه در انواع رنگبندی

رنگبندی حوله های پالتویی بچگانه در دوازده رنگ مختلف انتخاب شده است. این رنگبندی عبارتند از طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از دستگاه های رنگرزی به روز انجام میشود که اپراتور بر اساس جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد دستگاه نیز در زمان و با دمای مشخص رنگ را به حوله ها تزریق میکند.

برای رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده میشود. این رنگ ها ثبات بالایی دارند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند.

قیمت حوله پالتویی بچه گانه

همانطور که در بالا به آن اشاره شد دو مورد نخ و رنگ در قیمت این حوله ها بسیار تاثیر دارند. مورد سوم بسته بندی این محصول میباشد. برای بسته بندی این حوله ها از جعبه های پلاستیکی مقوایی ضخیم استفاده شده است که از محصول در برابر رطوبت و ضربه تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند.

برای پایین آمدن قیمت کلی این محصول میتوانید این محصول را در بسته بندی های پلاستیکی ضخیم سفارش دهید.

خرید عمده این محصول نیز باعث کاهش قیمت این حوله ها میشود زیرا با خرید عمده این محصول، تولید کننده نیز مواد اولیه مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری میکند.

خرید اینترنتی حوله پالتویی کودک

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید به قسمت محصولات مراجعه نمایید و پس از مشاهده محصولات و انتخاب محصول مورد نظرتان با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

خرید اینترنتی باعث کاهش صرف زمان زیاد برای خرید محصول میشود. شما میتوانید در بخش محصولات تمام حوله های مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید و خرید خود را انجام دهید.

خرید اینترنتی این امکان را به شما میدهد که به بروزترین محصولات دسترسی داشته باشید.

برای اطلاع از سایز مناسب برای کودکان میتوانید به مقاله سایز بندی حوله کودک مراجعه نمایید. اطلاعات کلی درباره سایز های این حوله ها داده شده است.

برای ارسال این محصول به سراسر کشور تمهیداتی اندیشیده شده است تا در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی محصول به دست مشتری برسد.

در این مجموعه علاوه بر حوله های تبلیغاتی محصولات دیگری مانند حوله دست و صورت، ست حوله عروس و داماد و حوله های پالتویی زنانه و مردانه نیز عرضه میشود.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است که بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول ایجاد نماید تا شما خریداران گرامی بتوانید در کمال آرامش خرید خود را انجام دهید.

برای ثبت سفارش و خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید عمده و تک محصول راهنمایی خواهند کرد