مرکز پخش عمده انواع حوله پالتویی بچگانه

حوله های پالتویی کودک به دلیل جذابیت طرح و رنگ و استفاده آسان در بین کودکان و نوجوانان طرفداران بسیاری دارد. برای تولید این حوله ها از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. قیمت این محصول به سه عامل اصلی مانند نخ استفاده شده، رنگ استفاده شده و بسته بندی برای تولید محصول بستگی دارد که در ادامه به صورت مفصل یه این موارد خواهیم پرداخت.

بافت حوله پالتویی کودک

برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است. این نخ ها از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و بسیار نرم و لطیف میباشند و از جذب آب بالایی نیز دارند. استفاده از نخ های پنبه هیچگونه آسیبی به بدن نمیزند و هیچگونه بیماری پوستی را نیز به همراه نخواهد داشت.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک استفاده شده است. برای بافت حوله در ابتدا طرح مورد نظر را با نرم افزار کامپیوتری طراحی میکنند و سپس به برنامه قابل اجرا بر روی دستگاه بافندگی تبدیل میکنند. الگو را به دستگاه وارد میکنند و دستگاه نیز طبق الگو حوله ها را آماده میکند.

نخ پنبه یکی از بهترین نخ های موجود در بازار میباشد. برای تولید این محصول از نخ های رینگ که از جذب آب بالایی برخوردار میباشند نیز استفاده میشود. یکی از موارد مهم در قیمت این محصول نخ میباشد.

تاثیر قیمت در رنگبندی حوله پالتویی کودک

حوله های پالتویی کودک را با یکی از با کیفیت ترین رنگ های موجود در بازار به نام رنگ ری اکتیو رنگرزی میکنند. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار میباشند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های رنگرزی تمام اتوماتیک استفاده شده است که در کیفیت محصول نقش اساسی دارد. اپراتور بر اساس جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد و دستگاه نیز رنگ را در زمان مشخص و در دمای مشخص با بخار آب داغ به حوله ها تزریق میکند.

هر چه حوله ها به سمت تیره شدن میروند قیمت تمام شده ی محصول نیز افزایش میابد.

قیمت حوله پالتویی بچگانه در طرح بندی های متفاوت

دو روش برای ایجاد طرح در حوله های پالتویی وجود دارد. در اولین روش ابتدا نخ های پنبه را رنگرزی میکنند و سپس به قسمت بافندگی ارسال میکنند سپس دستگاه بافندگی با توجه به طرح های از پیش تعیین شده حوله ها را میبافد. در این روش حوله ها قیمت بالایی دارند.

روش دوم این است که ابتدا نخ های پنبه ساده و رنگ نشده را به بخش بافنگی میبرند و سپس با طرح از پیش تعیین شده حوله ها را آماده میکنند و سپس آنها را به قسمت رنگرزی می آورند در این روش حوله های پالتویی فقط دارای یک رنگ میباشند.

در بعضی محصولا نیز حوله های پالتویی را از برش حوله های حمامی تولید میکنند که در این روش حوله ها از قیمت پایینی برخوردار هستند.

سایز حوله های پالتویی بچگانه و جدول سایز بندی

حوله های پالتویی بچگانه در سایز های مختلفی تولید میشود که محاسبه ی این سایز بندی ها با توجه به سن کودکان انجام میگیرد. اندازه سایز در هر سنی از سر شانه تا زیر زانو محاسبه میشود. چون کودکان در سن رشد میباشند میتوانید برای محاسبه سایز مناسبشان اندازه را تا نوک پای کودک در نظر بگیرید.

هرچه سایز این حوله ها بزرگتر شود این حوله ها از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود. برای هرسنی متناسب با آن سن حوله ای وجود دارد که مورد استفاده قرار میگیرد. برای اطلاع از بهترین سایز برای کودکتان میتوانید به جدول زیر مراجعه کنید.

در آخرر توصیه میشود برای خرید حوله های پالتویی از بهترین کیفیت استفاده کنید و قیمت را فدای کیفیت نکنید. مابنا به سفارش مشتری قابلیت تامین هر گونه محصول با هر کیفیتی را داریم ولی توصیه ما به دوستان این میباشد که اگر بتوانند از کیفیت عالی محصول استفاده کنند یک عمر از محصول استفاده میکنند و دیگر نیاز به خرید دوباره محصول ندارند.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را به کار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید با کیفیت و ارزان در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. برای اطلاع از آخرین قیمت ها و آخرین محصولات میتوانید به قسمت محصولات این سایت مراجعه کنید و از محصولات ما دیدن فرمایید. به امید ایرانی سر افراز و سربلند.

قیمت عمده و تک حوله پالتویی بچه گانه