تولید کننده حوله تبلیغاتی در انواع طرح و رنگ

یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات مکانی است که تبلیغ بیشترین بازدید مکرر را داشته باشد تا در ذهن شخص بماند. مردم روزانه بسیار زیاد از حوله ها استفاده میکنند و این محصول جایگاه مناسبی برای تبلیغات میباشد.

قیمت بافت حوله تبلیغاتی

این حوله ها با نخ های پنبه، اپن و رینگ تولید میشود. این نخ ها بسیار مستحکم میباشند و در عین مقاومت و استحکام بالا از لطافت و نرمی بالایی نیز برخوردار میباشند. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار میباشند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده میشود که تاثیر بسزایی در کیفیت این محصول دارد.این دستگاه ها قابلیت درج هر طرحی بر روی این حوله ها را دارا میباشند.

این حوله ها با استفاده از نخ های رینگ و نخ های دیگر نیز تولید میشوند. نخ های رینگ بسیار سبک میباشند و جذب آب بالایی نیز دارند.

قیمت بافت حوله تبلیغاتی

 

حوله، یکی از بهترین روش های تبلیغ

اگر دقت کرده باشید روزانه چندین بار با حوله ها مواجه هستیم و از آنها استفاده میکنیم. به همین دلیل اگر لوگو یا طرحی روی این محصول ایجاد شود این طرح یا لوگو در ذهن ثبت میشود.

یکی از بهترین مکانها برای تبلیغاتت نیز هتل ها میباشد. در هتل از حوله هایی استفاده میشود که در هر سال تعویض میگردد صاحبان کسب و کار میتوانند از این موقعیت استفاده کنند و از این حوله ها برای تبلیغ محصول یا خدمات خود استفاده کنند.

حوله های دستی یکی از پر مصرف ترین حوله ها در بین مردم میباشد و با ایجاد تبلیغات بر روی این حوله ها میتوانید تبلیغاتی بسیار موثر داشته باشید.

حوله، یکی از بهترین روش های تبلیغ

قیمت انواع حوله تبلیغاتی

به صورت کلی حوله های تبلیغاتی در دو نوع تولید میشوند. در نوع اول طرح حوله ها با استفاده از دستگاه های بافندگی به صورت رنگی بافته میشوند و سپس به قسمت رنگ و تکمیل ارسال میشود.

در نوع دوم تولید با استفاده از شابلون طرح را بر روی این حوله ها ایجاد میکنند. قیمت طراحی شابلون جدای تولید حوله میباشد و شما میتوانید با سفارش یکبار این شابلون ها تا زمان زیادی از این شابلون ها استفاده کنید.

 

قیمت انواع حوله تبلیغاتی

قیمت حوله تبلیغاتی

قیمت این محصول رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه استفاده شده در این حوله ها دارد. نخ استفاده شده در این حوله ها و رنگرزی این محصول و شابلون قیمت اصلی این حوله ها را تعیین میکند.

به این نکته توجه داشته باشید که سفارش حوله های تبلیغاتی فقط به صورت عمده است. نخ استفاده شده در این حوله ها نخ های پنبه میباشد که بسیار با دوام میباشد و از کیفیت بالایی نیز برخوردار میباشد.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان رنگ این محصول تغییر نخواهد کرد.

سایز این حوله ها نیز در قیمت این محصول تاثیر دارد. هر چه شما سایز کوچکتری برای درج لوگوی خود انتخاب نمایید این محصول ارزان تر میشود.

طراحی حوله تبلیغاتی

برای طراحی این حجوله ها د رابتدا لوگوی خام از خریدار دریافت میشود سپس طرح اولیه برای مشتری ارسال میشود تا هر گونه تغییراتی که مدنظر مشتری است بر روی طرح اعمال شود.

پس از آن طرح را به طرح قابل اجرا بر روی دستگاه بافندگی تبدیل میکنند و به دستگاه بافندگی وارد میکنند. دستگاه نیز طبق الگوی از پیش تعیین شده طرح را بر روی حوله ها در سایز های مختلف ایجار میکند.

در طراحی چاپی، طرح را در ابتدا بر روی شابلون ایجاد میکنند و سپس بر روی حوله ها چاپ ایجاد میشود. برای هر طرحی از حوله های تبلیغاتی یک شابلون مورد نیاز است که بر اساس طرح حوله قیمت این شابلون متغیر میباشد.

ارسال حوله تبلیغاتی به سراسر کشور

مجموعه امینی قابلیت دریافت سفارش از سراسر کشور را دارد. شما هر کجای کشور که باشید میتوانید سفارش خود را در سایت ثبت نمایید. همکاران ما سفارشات شما را بررسی میکنند.

سفارشات خارج از کشور و صادراتی نیز در این مجموعه انجام میشود. هر طرح و لوگوی خارجی نیز میتوان بر روی این حوله ها ایجاد نمود.

برای ارسال محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست شما خریدار گرامی برسد.

 

چگونگی خرید از سایت

خرید از سایت بسیار آسان و راحت میباشد. برای خرید کافیست به قسمت محصولات مراجعه نمایید و از محصولات مختلف دیدن کنید. پس از انتخاب محصول مورد نظر خود میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

در این مجموعه علاوه بر حوله های تبلیغاتی محصولات دیگری مانند حوله دست و صورت، ست حوله عروس و داماد و حوله های پالتویی زنانه و مردانه نیز عرضه میشود.