خرید اینترنتی حوله استخری سایز بزرگ ارزان قیمت

حوله استخری در سایز های مختلفی تولید میشود که سایز بزرگ این محصول از طرفداران زیادی برخوردار است. این حوله ها کوچکتر از حوله های حمامی میباشد و برای مسافرت و سفر گزینه خوبی میباشد. برای تولید این حوله ها از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تولید حوله استخری

بافت این حوله ها با استفاده از نخ های پنبه صورت گرفته است که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. این نخ ها از لطافت و نرمی بالایی برخوردار هستند و جذب آب بالایی نیز دارند. این حوله ها با دستگاه های بافندگی کاملا اتوماتیک بافته میشود که باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

برای بافت این محصول از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که تاثیر بسزایی در کیفیت محصول دارد. این حوله ها مکان مناسبی برای درج لوگو و ارم تبلیغاتی میباشد. برای اطلاع بیشتر به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید

برای بسته بندی این حوله ها از پلاستیک های ضخیم استفاده شده است که از محصول تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده محافظت میکند.

تولید کننده حوله تبلیغاتی در انواع طرح و رنگ

قیمت انواع رنگبندی حوله استخری

حوله های استخری در دوازده رنگ مختلف تولید میشود. این رنگبندی متنوع و جذاب باعث میشود هر سلیقه ای بتواند به راحتی انتخاب خود را انجام دهد و این رنگبندی عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای رنگرزی این محصول از دستگاه های کاملا اتوماتیک و رنگ ری اکیتو که از بهترین رنگ های موجود در بازار است استفاده میشود. اپراتور دستگاه بنا به جنس حوله به دستگاه برنامه میدهد که در زمان و دمای تعیین شده رنگ را به حوله ها تزریق کند.

قیمت محصول رابطه مستقیم با رنگ محصول دارد که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

تاثیر قیمت در سایز بندی حوله استخری

حوله های استخری در سایز های استاندارد تولید میشود و این سایز های استاندارد بر طبق طول دستگاه بافت حوله تعیین میشود. در حوله هایی که در سایز های سفارشی قرار میگیرند دور زیر حوله ها زیاد میباشد.

سایز حوله ها رابطه مستقیم با قیمت حوله ها دارد به صورتی که هر چه سایز این حوله ها افزایش پیدا کتد قیمت تمام شده این محصول نیز افزایش پیدا میکند.

علت سایز بندی متفاوت این محصول جایگاه استفاده آن است. سایز های کوچک این محصول برای ورزشگاه مورد استفاده قرار میگیرد و سایز های بزرگتر این محصول نیز برای مسافرت و ساحل مورد استفاده قرار میگیرد.

 

قیمت حوله استخری

سه عامل اصلی تعیین کننده قیمت حوله های استخری میباشد. نخ استفاده شده برای بافت حوله ها، رنگ استفاده شده برای رنگرزی و سایز حوله ها. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم کیفیت این حوله ها را این سه عامل تعیین میکند.

برای اطلاع بیشتر از قیمت و طرح محصول و محصولات دیگر میتوانید به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و پس از مشاهده محصولات با همکاران ما تماس بگیرید.

خرید عمده حوله استخری تاثیز زیادی در قیمت محصول دارد زیرا در خرید عمده قیمت تمام شده محصول برای خریدار بسیار کاهش میابد.

قیمت انواع طرح بندی حوله استخری

حوله های استخری در انواع طرح تولید میشود طرح هایی که بیشتر برای تولید این حوله ها استفاده شده است طرح های ورزشی میباشد. برای ایجاد طرح بر روی این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده میشود.

این محصول جایگاه مناسبی برای درج تبلیغات و لوگو شرکت میباشد. برای اطلاع بیشتر از حوله های تبلیغاتی و چگونگی سفارش میتوانید به مقاله مربوط به حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

مرکز عرضه و فروش حوله بصورت عمده و تک در اصفهان

خرید از سایت

خرید اینترنتی این محصول دارای مزایای زیادی میباشد. در خرید اینترنتی شما محصول را با قیمت کمی خریداری مینمایید زیرا مستقیما از تولید کننده محصول خرید میکنید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله استخری .

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید و پس از بازدید از محصولات با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول به سراسر کشور تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتریان گرامی برسد.

در مجموعه امینی محصولات دیگری مانند حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه و ست حوله عروس و داماد و غیره نیز عرضه میشود.

تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا در بستر فضای مجازی مکانی امن برای خرید شما خریدار گرامی مهیا سازیم.