فروش حوله به صورت عمده ارسال به سراسر کشور

حوله های دست و صورت یکی از پر مصرف ترین حوله ها میباشد به همین منظور تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانید جنسی مرغوب و با کیفیت را در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم. برای تولید حوله های دستی از مواد اولیه مرغوب مانند نخ پنبه و رنگ ری اکتیو استفاده شده است. در ادامه به طریقه ی خرید عمده اینترنتی حوله های دست و صورت نیز خواهیم پرداخت.

خرید انواع حوله های دست و صورت

برای خرید حوله های دست و صورت میبایست به چند مورد توجه داشته باشیم. اولین نکته که میبایست به آن توجه داشته یاشیم سایز بندی این حوله ها میباشد. این محصول در سایز های 30*30 ، 60*30 ، 80*40 تولید میشود تا پاسخگوی نیاز هر سن و سلیقه ای باشد.

دومین مورد برای خرید این محصول توجه به رنگ محصول میباشد. حوله های دست و صورت در دوازده رنگ تولید میشود که از تنوع زیادی برخوردار میباشد که عبارتند از :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

لازم به ذکر میباشد که این محصول با رنگ ری اکتیو رنگرزی میشود که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و در اثر شستشو و به مرور زمان رنگ خود را از دست نمیدهد.

سومین مورد قابل توجه، توجه به این نکته است که حوله های دست و صورت بدلیل تماس مداوم با صورت میبایست لطیف باشد. برای همین منظور برای تولید این محصول از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. عاملی که در لطافت محصول موثر است استفاده از نخ مرغوب میباشد. برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده میشود که علاوه بر لطافت محصول باعث جذب بالای آب میشود.

طریقه خرید اینترنتی حوله های دست و صورت

خرید اینترنتی این محصول مزایای بیشماری دارد که به چند مورد از آن اشاره خواهم کرد. در خرید اینترنتی شما مییتوانید به راحتی و به سهولت با تولید کننده یا عمده فروش این محصول ارتباط برقرار کنید و نیاز به صرف زمان زیاد برای پیدا کردن تولید کننده ندارید.

مزیت دیگر خرید اینترنتی این است که شما میتوانید چند محصول را با هم مقایسه کنید و آن محصول را خرید نمایید که از نظر کیفیت بهتر باشد. برای این امر میتوانید به توضیحات مربوط به هر محصول مراجعه نمایید و با خواندن توضیحات به درک دقیق تری نسبت به حصول دست پیدا کنید.

در خرید اینترنتی میتوانید به سهولت سفارش خود را ثبت نمایید و برای اینکار نیاز به زمان زیادی ندارید این در صورتی است که اگر بخواهید از غیر فضای مجازی خرید نمایید میبایست زمان زیادی را صرف این کار نمایید.

مجموعه امینی تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند بستری مناسب برای خرید اینترنتی انواع حوله فراهم آورد تا مشتریان محترم بتوانند در کمال اطمینان خرید خود را انجام دهند.

 

طرح بندی حوله دست و صورت

برای طرح بندی این حوله ها نیز از طرح های زیبا و جذابی استفاده شده است. برای ایجاد طرح روی محصول از دستگاه های بافندگی به روز استفاده میشود به صورتی طرح را به دستگاه وارد میکنند و دستگاه نیز بنا بر طرح برنامه ریزی شده شروع به بافت حوله ها میکند.  اگر طرح محصول پیچیده باشد قیمت محصول نیز افزایش میابد.

در طول روز از این حوله ها زیاد استفاده میشود و به همین دلیل جایگاه مناسبی برای درج تبلیغات میباشد. اگر مشتریان شما لگوی شرکت شما چندید مرتبه در روز ببینند در ذهنشان ثبت میشود. برای اطلاع بیشتر از حوله های تبلیغاتی میتوانید به مقاله مربوط به حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

فروش انواع حوله تبلیغاتی بصورت عمده

قیمت حوله های دست و صورت

برای اطلاع از قیمت این محصول در ابتدا باید به چند نکته توجه داشته باشیم. در این محصول از مواد اولیه مرغوب مانند رنگ ری اکتو و نخ پبنه استفاده شده است که این مواد اولیه مرغوب باعث افزایش کیفیت محصول میباشد.

دومین نکته ای که میبایست به آن توجه داسته باشیم نوع خرید مشتری میباشد. خرید عمده این محصول باعث کاهش چشم گیر قیمت این محصول میباشد علت این امر نیز این میباشد که تولید کننده این محصول نیز اجناس مورد نیاز برای تولید این محصول را عمده خریداری میکند.

در بعضی از موارد هر چه رنگ محصول به سمت تیره میرود قیمت محصول نیز افزایش میابد و این افزایش قیمت نیز به دلیل قیمت بالای رنگ های تیره میباشد.

در خرید اینترنتی چون شما مستقیما از تولید کننده محصول خرید مینمایید باعث میشود که هزینه هایی جانبی مانند مغازه دار یا دلال را پرداخت نکنید و این امر نیز باعث میشود قیمت تمام شده ی محصول کاهش یابد.

خرید حوله دست و صورت بصورت عمده و تک

بسته بندی و ارسال حوله های دست و صورت

مجموعه امینی قادر به ارسال محصولات خود به سرتاسر کشور عزیزمان و ارسال به سرتاسر جهان میباشد. ارسال این محصول در بعضی از موارد به صورت رایگان انجام میشود و به مقدار خرید مشتری بستگی دارد.

بسته بندی این محصول نیز به گونه ای طراحی شده است که میتوان این محصول را به تعداد بسیار زیاد ارسال کرد. این بسته بندی ها شامل دوازده عدد حوله دستی در شش رنگ میباشد که در هر جین از رنگ های مختلف استفاده شده است.

طریقه خرید از سایت

برای خرید محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و سپس با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد. این مجموعه حاضر به عقد قرار داد با تمامی ارگانهای دولتی و شرکت های خصوصی میباشد. شما میتوانید محصول خود را به صورت کاملا سفارشی به مجموعه امینی سفارش دهید.