یکی از راههای خرید عمده محصول خرید اینترنتی محصول میباشد. در خرید اینترنتی شما مستقیما از تولید کننده محصول خرید مینمایید و اینکار باعث میشود که شما محصول را با قیمتی ارزاتر خرید نمایید. در ادامه به این موضوع میپردازیم که چه عواملی تعیین کننده اصلی قیمت محصول میباشد.

تاثیر قیمت در بافت حوله دست و صورت

حوله های دست و صورت بدلیل تماس مستقیم با صورت از نخ های صد در صد پنبه تولید میشوند. خاصیت این نخ ها این میباشد که از استحکام بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان خاصیت خود را از دست نمیدهند و علاوه بر استحکام بسیار نرم و لطیف میباشند و جذب آب بالایی نیز دارند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک استفاده شده است. این دستگاه ها برنامه پذیر هستند و میتوان طرح و الگوی مورد نظر را بر روی این دستگاه پیاده سازی کرد. دستگاه طبق الگوی از پیش تعیین شده حوله ها را آماده میکند.

این نخ ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و قیمت نسبتا بالایی دارند. از نخ های رینگ نیز یرای تولید حوله ها استفاده میشود که جذب آب فوق العاده ای دارد.

قیمت حوله دست و صورت در انواع رنگبندی

این محصول با استفاده از رنگ های ری اکتیو رنگرزی میشود. این رنگ ها ثبات رنگی بالایی دارند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند. این محصول در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی استفاده شده است. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری دارند و اپراتور مطابق با جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد و دستگاه نیز رنگ را با بخار آب داغ و به مرور زمان به حوله ها تزریق میکند.

شما خریداران محترم برای خرید این محصول میتوانید حوله ها را با هر رنگ دلخواه خود سفارش دهید.

خرید عمده حوله دست و صورت

خرید عمده یکی از راههای خرید ارزان محصول است. بستر اینترنت نیز جایگاه مناسبی برای خرید عمده این محصول میباشد. برای خرید این محصول میتوانید در بخش تماس با ما با همکاران ما تماس بگیرید.

این محصول در بسته بندی هایی قرار گرفته است که ارسال محصول را به سراسر کشور بسیار آسان کرده است. حوله های دست و صورت به صورت دوازده تایی در بسته بندی پلاستیکی قرار میگیرد که بک جبن از این محصول را تشکیل میدهد.

ذر خرید های عمده تمام جزئیات محصول به دست مشتری است و شما میتوانید رنگ محصول، سایز محصول، طرح حوله ها را به صورت کاملا سفارشی انجام دهید.

قیمت حوله دست و صورت

برای اطلاع از قیمت محصول میبایست چند نکته مهم را مورد بررسی قرار دهیم. قیمت این محصول رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه بکار رفته در این حوله ها دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این حوله ها با استفاده از نخ های پنبه و رنگ ری اکتیو تولید میشود که اجزای اصلی این محصول میباشد.

شما خریداران محترم در خرید های عمده خود میتوانید محصول خود را با راهنمایی همکاران ما در بخش فروش به صورت کاملا سفارشی انجام دهید. خرید عمده محصول نیز در قیمت حوله های دست و صورت تاثیر دارد.

خرید اینترنتی این امکان را به شما میدهد که مستقیما از تولید کننده خرید نمایید و این امر باعث میشود که شما محصول را قیمت کمتری خرید نمایید.

خرید حوله دست و صورت از سایت

برای خرید حوله های دست و صورت از سایت کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و از تمامی رنگ ها و طرح های این محصول دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند حوله دست و صورت کودک، حوله پالتویی زنانه و مردانه نیز به فروش میرسد.