عرضه عمده انواع حوله تن پوش به سراسر کشور

حوله های پالتویی یکی از پر طرفدارترین حوله ها میباشد. استفاده آسان و آرامش بخش باعث شده است که این حوله ها طرفداران زیادی داشته باشد. خرید ارزان این حوله ها به سه عامل اصلی نوع نخ بکار رفته در این حوله ها و رنگ استفاده شده و نوع بسته بندی بستگی دارد که در ادامه به صورت کامل بررسی میشود.

تولید حوله پالتویی

بافت این حوله ها با استفاده از نخ های پنبه صد در صد طبیعی انجام میشود که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است و از جذب آب بالایی نیز برخوردار است. نخ های پنبه یکی از بهترین نخ های موجود در بازار میباشد که هیچگونه بیماری به همراه ندارد.

برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. این رنگ ها از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند و تا سالیان متمادی نیز رنگ خود را حفظ میکنند. برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های رنگرزی کاملا اتوماتیک استفاده شده است که باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

بسته بندی این محصول با استفاده از جعبه های پلاستیکی مقوایی محکم انجام میشود که از محص.ل تا زمان رسیدن به مصرف کننده محافظت میکند و زیبایی محصول را نیز افزایش میدهد.

در مرحله آخر همکاران ما در بخش کنترل کیفی محصول را با وسواس زیاد مورد بررسی قرار میدهند تا محصولی بدون هیچ عیب و نقص را به شما خریداران محترم ارئه دهند.

خرید اینترنتی حوله پالتویی

خرید اینرنتی حوله های پالتویی دارای مزایای بیشماری است که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

در خرید اینترنتی محصول شما محصول را با قیمت ارزان تهیه میکنید زیرا شما مستقیما از تولید کننده محصول خریداری مینمایید. در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام رنگ این محصول دسترسی دارید و میتوانید از بین محصولات مختلف محصول مطابق با میل خود را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی باعث کاهش صرف زمان زیاد برای خرید محصول میشود. شما میتوانید در بخش محصولات تمام حوله های مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید و خرید خود را انجام دهید.

خرید اینترنتی این امکان را به شما میدهد که به بروزترین محصولات دسترسی داشته باشید.

قیمت حوله های پالتویی زنانه و مردانه

برای اطلاع از قیمت محصول و خرید ارزان محصول میبایست چند نکته مهم را توجه داشته باشیم. قیمت این حوله ها به سه عامل اصلی بستگی دارد نوع نخ استفاده شده در این حوله ها، نوع رنگ استفاده شده برای رنگرزی این حوله ها، بسته بندی این حوله ها.

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم این حوله ها از نخ های پبنه تولید شده است. برای کاهش قیمت محصول میتوانید در سفارش های عمده از نخ های دیگر استفاده کنید.

رنگرزی این محصول با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود که از مزایای بیشماری همراه است. شما میتوانید رنگرزی این محصول را نیز با استفاده از رنگ های کم هزینه تر انجام دهید.

بسته بندی محصول نیز در بسته بندی های جعبه ای انجام میشود برای کاهش هزینه میتوانید از پلاستیک های ضخیم برای بسته بندی این محصول استفاده شود.

خرید حوله پالتویی از سایت

برای خرید محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و از انواع و اقسام طرح و رنگ این محصول دیدن نمایید. پس از انتخاب محصول خود با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید همکاران ما شما برای خرید محصول را هنمایی خواهند کرد.

در این مجموعه محصولات دیکری مانند ست حوله عروس و داماد، حوله دست و صورت، حوله پالتویی کودک و حوله تبلیغاتی نیز به فروش میرسد.

برای ارسال محصول به سراسر کشور نیز همکاران ما تمهیداتی اندیشیده اند که محصول بدون هیچ آسیب دیدگی و در اسرع وقت به دست مشتری برسد.