حوله های حمامی در سایز بندی مخصوص به خود طراحی و تولید میگردد. این محصول بیشتر در طرح های ورزشی تولید میگردد. رنگبندی این حوله ها نیز بسیار جذاب میباشد و با رنگ های ری اکتیو انجام میگیرد که در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت. حوله های استخری به علت کم حجم بودن و زیبایی خاص از طرفداران زیادی برخوردار است. شما برای سفارش محصول میتوانید به بخش محصولات مراجعه کنید.

خرید حوله های استخری

بار ها شده است برای رفتن به باشگاه ورزشی با کمبود فضای کافی در کیف ورزش مواجه شده باشید یا ممکن است با گذاشتن حوله حمامی درون کیفتان آنقدر سنگین شده باشد که از حمل کیف خسته شده باشید. راه حل این مشکل استفاده از حوله های استخری میباشد.

به این نوع حوله ها که سایزشان نصف حوله های حمام میباشد به اصطلاح حوله های استخری گفته میشود. این حوله ها برای مصارفی همچون ورزشگاه، سفر، استخر و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

در خرید عمده این محصول شما میتوانید سایز حوله را خودتان به دلخواه انتخاب نمایید. این حوله ها به صورت استاندارد در سایز بندی های مشخصی تولید میشود.

خرید اینترنتی حوله های استخری

برای خرید اینترنتی محصول میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید و پس از مطالعه مطالب مربوط به آن محصول با همکاران ما تماس بگیرید همکاران ما شما را برای ثبت سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

در خرید اینترنتی شما به طرح های مختلفی از محصول دسترسی دارید که میتوانید با دستی باز خرید خود را انجام دهید این در صورتی است که در فضای حقیقی به این مزیت دسترسی ندارید و میبایست در بین طرح های موجود یکی را انتخاب نمایید.

در خرید اینترنتی شما میتوانید با خواندن مطالب مربوط به هر محصول یا مشاهده محصولات مشابه حوله های مختلف را با یکدیگر مقایسه نمایید.

تولید حوله های استخری

حوله های استخری از نخ های پنبه تولید میگردد. مزیت استفاده از این نخ ها این میباشد حوله هایی که با این نخ ها تولید میشود بسیار نرم و لطیف میباشد. استفاده از این نخ ها هیچ گونه بیماری پوستی و تنفسی را به همراه نخواهد داشت.

رنگرزی این محصول با رنگ های ری اکتیو انجام میگیرد. این رنگ ها به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند و از ثبات رنگی بالایی نیز برخوردار میباشند.

برای بسته بندی این محصول از نایلون های ضخیم استفاده شده است که از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند. بسته بندی هوشمندانه این حوله ها باعث شده است که بتوان به راحتی تعداد بالایی از محصول را به آسانی ارسال کنیم.

سفارش و خرید حوله های استخری

حوله های استخری در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای. در سفارشاتی که به صورت عمده میباشد میتوانید حوله های خریداری شده را به رنگ دلخواه خود سفارش دهید.

برای سفارش محصول کافی است به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از طرح های حوله های استخری دیدن نمایید و سپس سفارش خود را ثبت نمایید.

برای ارسال این محصول نیز تدابیری اندیشیده ایم تا محصول در ارع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتریان گرامی برسد.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته تا بستری مناسب برای خرید محصولات در زمینه حوله در اختیار شما خریداران محترم فراهم سازد. در این مجموعه علاوه بر حوله های استخری، حوله های حمامی، حوله های پالتویی و حوله های دست و صورت نیز تولید میگردد که میتوانید در بخش محصولات از تمامی این محصولات دیدن فرمایید.