حوله های پالتویی با نخ های پنبه تولید میگردد که از لطافت بالایی برخوردار است و حوله تا سالهای زیادی حالت اولیه خود را حفظ میکند. این حوله ها در رنگنبدی و طراحی متفاوت تولید میشود که هر فرد با هر سلیقه ای میتواند حوله مورد نظر خود را انتخاب نماید.

تولید حوله های پالتویی

بافت حوله های پالتویی با نخ های پنبه انجام میشود. این نخ ها در عین استحکام و مقاومت بالا بسیار نرم و لطیف میباشند. استفاده از این نخ ها هیچگونه بیماری به همراه نخواهد داشت.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود که از ثبات بالایی برخوردار است. دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی این حوله ها را انجام میدهند و اپراتور طبق جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهند.

بسته بندی این حوله ها از جعبه های پلاستیکی مقوایی انتخاب شده است که در مقابل رطوبت مقاوم میباشد و از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند.

رنگبندی و طراحی حوله پالتویی

این حوله ها در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتنداز :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

طراحی این حوله ها با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری انجام میشود و به دستگاه بافندگی منتقل میشود. دستگاه بافندگی نیز طبق الگوی داده شده حوله را آماده میکنند.

هر چه رنگ محصول تیره تر شود قیمت حوله بیشتر میشود و هر چه طرح حوله به پیچیده تر باشد حوله گرانتر میباشد. شما خریداران گرامی میتوانید محصول خود را به صورت کاملا سفارشی خریداری نمایید و این دو عامل را به هر نسبت که نیاز دارید تغییر دهید.

مرکز پخش انواع سرویس حوله عروس و داماد در کشور

قیمت حوله پالتویی

قیمت این محصول با توجه به مواد اولیه به کار رفته در محصول محاسبه میشود. نخ های پنبه، رنگ ری اکتیو و بسته بندی محصول سه عامل اصلی قیمت حوله های پالتویی میباشد.

خرید اینترنتی نیز باعث کاهش قیمت محصول میشود زیرا شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید و دست هیچگونه دلالی در میان نمیباشد.

به برکت وجود فضای مجازی شما به آسانی میتوانید با تولید کننده محصولات ارتباط برقرار کنید و خرید خود را انجام دهید.

خرید عمده حوله پالتویی

برای خرید عمده حوله های پالتویی فقط کافیست سری به قسمت محصولات سایت بزنید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به را مطالعه کنید و سپس با همکاران ما تماس بگیرید همکاران ما شما را برای ثبت سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال محصول در خرید های عمده تدابیری اندیشیده ایم تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. محصولات به گونه ای بسته بندی شده اند که میتوان در تعداد بسیار زیاد محصول را به سراسر کشور ارسال نمود.

در خرید عمده میتوانید تمام ویژگی های محصول را به صورت کاملا سفارشی، سفارش دهید.

طریقه خرید از سایت

برای خرید محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و سپس با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محجصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.