قیمت حوله پالتویی نوزاد در انواع طرح و رنگ

قیمت حوله های پالتویی نوزاد بر اساس نخ و رنگ محصول مشخص میشود. در حوله های نوزاد استفاده از نخ مرغوب و نرم بسیار مهم میباشد به همین منظور از نخ های رینگ برای بافت این حوله ها استفاده میشود. حوله های نوزاد بیشتر به صورت ست حوله ارائه میشود.

تاثیر قیمت در انواع بافت حوله نوزاد

بافت این حوله ها با استفاده از نخ های رینگ انجام میشود. این نخ ها بسیار نرم و لطیف میباشد و جاذب بسیار قوی آب نیز هستند. نخ های رینگ یکی از مرغوب ترین نخ های موجود در بازار است.

دستگاه های بافندگی تمام اتوماتیک وظیفه بافت این حوله ها را برعهده دارند. استفاده از این دستگاه های به روز باعث افزایش کیفیت این محصول میباشد. بافت قوی این حوله ها باعث استحکام این حوله ها میباشد.

نرمی و لطافت این محصول حرف اول را در تولید این محصول میزند و استفاده از نخ های رینگ باعث نرمی فوق العاده عالی این محصول میشود.

تاثیر رنگ در قیمت حوله نوزاد

رنگرزی حوله ها نوزاد با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. رنگ ری اکیتو از ثبات رنگی بسیار بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیتش را از دست نمیدهد.

دستگاه های تمام اتومانیک رنگرزی نیز کار رنگرزی این محصول را انجام میدهند. اپراتور بر اساس جنس حوله زمان و دمای را مشخص میکند و دستگاه نیز در زمان مشخص شده رنگ را به حوله ها تزریق میکند.

رنگ ری اکیو گزینه بسیار مناسبی برای رنگرزی حوله های نوزاد میباشد. هر چه رنگ حوله ها به سمت تیر شدن میرود قیمت تمام شده افزایش میابد.

رنگبندی و طراحی حوله نوزادی

این محصول در رنگبندی های جذاب و متنوع تولید میشود که عبارتند از :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

برای طراحی این محصول بیشت از طرح های کارتونی استفاده میشود. برای ایجاد طرح بر روی این حوله ها در ابتدا این طرح ها را با استفاده از نرم افزار کامپیوتری آماده میکنند و سپس طرح را به دستگاه بافندگی انتقال میدهند دستگاه نیز طبق الگو حوله ها را آماده میکند.

شما خریداران محترم میتوانید هر نوع طرح و رنگی را برای محصول خود انتخاب کنید. با ارسال طرح مورد نظرتان میتوانید در خرید های عمده طرح مورد نظر را روی حوله درج نمایید.

قیمت ست حوله نوزاد

ست حوله نوزاد 5 تکه از حوله تن پوش، حوله کلاه دار، لیف، حوله پیش بند و پاپوش تشکیل شده است. حوله های قرار داده شده در این ست نیاز کامل  نوزاد به حوله را مرتفع میسازد.

این ست ها برای نوزادان از بدو تولد تا 2 سالگی میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. کلیه اجرا موجود در ست حوله نوزاد از نخ رینگ تولید شده است که هیچگونه حساسیتی برای پوست به همراه ندارد.

جذب آب بالا یکی از مهمترین پارامتر های ست حوله نوزاد میباشد.

طریقه خرید از سایت

برای خرید محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و سپس با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محجصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.