حوله های تبلیغاتی یکی از بهترین مکانها برای تبلیغات میباشد زیرا استفاده از حوله در طول روز بسیار زیاد است. این محصول را میتوانید به دلخواه خود با هر طرح و رنگی سفارش دهید.

خرید حوله های تبلیغاتی

حوله های تبلیغاتی بکی از ایده های بسیار عالی برای تبلیغات محسوب میشود. این حوله ها در سایز های دستی، استخری و حمامی تولید میشود که بنا بر سفارش مشتری این سایز قابل تغییر میباشد.

حوله های دستی در سایز 80*40 و 60*30 و حوله های استخری در سایزهای 130*70 و حوله های حمامی در سایزهای 160*100 تولید میشود. این سایز های استاندارد تولید این حوله ها میباشد.

دستگاه های بافندگی با عرض های متفاوت سایز های متفاوتی را میبافند.

سفارش حوله تبلیغاتی در انواع رنگ

حوله های تبلیغاتی در رنگ های متفاوتی تولید میشود که میتوان از رنگ های :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای تولید میشود.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود که از ثبات رنگی بسیار بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ این حوله ها از بین نمیرود.

رنگرزی این حوله ها با دستگاه های کاملا اتوماتیک انجام میشود که در کیفیت این محصول بسیار اهمیت دارد.

طراحی حوله های تبلیغاتی

برای طراحی حوله های تبلیغاتی در ابتدا لوگوی خام سفارش دهنده گرفته میشود. با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری طرح را به طرح فابل اجرا بر روی دستگاه بافندگی تبدیل میکنند.

طرح را روی سیستم دستگاه بافندگی منتقل میکنند و سپس از تولید محصول تست میگیرند. پس از تایید نهایی تست محصول دستگاه را با سرعت بالا راه اندازی میکنند و بافت حوله ها شروع میشود.

طراحی را میتوان برای هر سایزی که مشتری نیاز داشته باشد انجام داد.

سفارش اینترنتی حوله تبلیغاتی ورزشی

خرید اینترنتی محصول مزایای بیشماری دارد که به تعدادی از آنها اشاره میکنیم. شما به راحتی به تولید کننده ی محصول دسترسی دارید و میتوانید به راحتی با تولید کننده ارتباط برقرار کنید.

میتوانید محصولات مختلفی را مشاهده کنید و از بین محصولات مختلف، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و خریداری نمایید و به راحتی و با دستی باز خرید خود را انجام دهید.

سفارش اینترنتی در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام میشود زیرا شما به راحتی با تولید کننده ارتباط میگیرید.

قیمت حوله های تبلیغاتی ورزشی

قیمت حوله های تبلیغاتی به چند عامل اصلی بستگی دارد. نخ استفاده شده برای بافت محصول و رنگ استفاده شده برای رنگرزی محصول تعیین کننده قیمت کلی حوله ها میباشد.

برای بافت این حوله ها از نخ رینگ استفاده شده است که یکی از مرغوبترین نخ های موجود در بازار میباشد. این نخ ها علاوه بر استحکام از لطافت و نرمی بالیی برخوردار است.

رنگرزی این حوله ها با استفاه از رنگ ری اکتیو انجام شده است که همانطور در بالا به آن اشاره کردیم از ثبات رنگی بالایی برخوردار است.

خرید از سایت

برای خرید محصول از سایت میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کلی را در زمینه خرید محصول کسب نمایید.

برای ارسال محصولات نیز تدابیری اندیشیده شده است تا در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی محصولات به دست مششتریان محترم برسد.

همچنین در این مجموعه محصولات دیگری مانند سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.