قیمت حوله های پالتویی راببطه تنگاتنگی با سه عامل اصلی دارد. اولین عامل نوع نخ استفاده شده در این حوله ها میباشد. دومین عامل رنگ بکار رفته برای رنگرزی این حوله ها میباشد که از رنگ های با کیفیت ری اکتیو انتخاب شده است و سومین عامل بسته یندی این محصول است. در ادامه متن به بررسی این سه عامل و تاثیر آنها در قیمت محصول خواهیم پرداخت.

تولید حوله پالتویی

بافت حوله های پالتویی با نخ های پنبه انجام میشود. این نخ ها در عین استحکام و مقاومت بالا بسیار نرم و لطیف میباشند. استفاده از این نخ ها هیچگونه بیماری به همراه نخواهد داشت.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود که از ثبات بالایی برخوردار است. دستگاه های کاملا اتوماتیک رنگرزی این حوله ها را انجام میدهند و اپراتور طبق جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهند.

بسته بندی این حوله ها از جعبه های پلاستیکی مقوایی انتخاب شده است که در مقابل رطوبت مقاوم میباشد و از محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند.

قیمت حوله پالتویی

قیمت این محصول با توجه به مواد اولیه به کار رفته در محصول محاسبه میشود. نخ های پنبه، رنگ ری اکتیو و بسته بندی محصول سه عامل اصلی قیمت حوله های پالتویی میباشد.

خرید اینترنتی نیز باعث کاهش قیمت محصول میشود زیرا شما مستقیما از تولید کننده خرید مینمایید و دست هیچگونه دلالی در میان نمیباشد.

به برکت وجود فضای مجازی شما به آسانی میتوانید با تولید کننده محصولات ارتباط برقرار کنید و خرید خود را انجام دهید.

خرید اینترنتی حوله های پالتویی

برای خرید اینترنتی حوله های پالتویی در ابتدا میبایست به سایز مناسب خود توجه داشته باشید. برای اطلاع دقیق از سایز خود میتوانید به مقاله سایز یندی حوله های پالتویی مراجعه نمایید.

در این مجموعه حوله های گالتویی بچگانه نیز عرضه میشود که برای هر سن و سالی نیز اندازه ی مشخصی از این محصول مورد استفاده قرار میگیرد. برای اطلاع بیشتر در این مورد نیز میتوانید به مطلب سایز بندی حوله های پالتویی کودک مراجعه نمایید. در این مقاله توضیحاتی درباره تولید این محصول نیز ارائه شده است.

مزیت های خرید اینترنتی این محصول این میباشد که شما میتوانید به راحتی به طرح ها و رنگ های مختلفی از این محصول دسترسی داشته باشید که این امر باعث میشود به راحنی و با دست باز خرید خود را انجام دهید.

خرید حوله پالتویی در انواع طرح و رنگ

حوله های پالتویی در دوازده رنگ جذاب و متنوع تولید میشود. این رنگبندی متنوع باعث میشود هر سلیقه ای در هر کجای کشور بتواند به راحتی خرید خود را انجام دهد. هر چه این محصول به سمت رنگ های تیره میرود قیمت تمام شده ی محصول نیز افزایش میابد.

رنگ هایی که برای تولید این محصول استفاده میشود عبارتنداز :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

طراحی این محصول با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری به روز انجام میشود و سپس به دستگاه بافندگی منتقل میشود. دستگاه بافندگی طبق الگوی مشخص شده بافت حوله را انجام میدهد.

چگونگی خرید محصول از سایت

برای خرید این محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و از محصولات ما دیدن فرمایید و پس از انتخاب محصول خود مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و برای ثبت سفارش و خرید محصول با همکاران ما تماس حاصل نمایید. برای اطلاع از سایز بندی این حوله ها میتوانید که مقاله سایز بندی حوله پالتویی مراجعه نمایید.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد