قیمت حوله هتلی به دو عامل اصلی بستگی دارد. نخ استفاده شده در این حوله ها و نوع رنگ استفاده شده در این حوله ها قیمت اصلی این محصول را تعیین میکند. تمیزی برای مصرف کننده این حوله ها حرف اول را میزند به همین دلیل این حوله ها در رنگ های سفید تولید میشوند.

قیمت حوله استخری در انواع بافت

این حوله ها با نخ های پنبه بافته میشود. نخ های پنبه از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و در عین مقاومت بالا نرمی و لطافت بالایی دارند و جذب آب زیادی نیز دارند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که میتواند این حوله ها را در انواع طرح و لوگو تولید نماید. این حوله ها میتواند جایگاه مناسبی برای درج تبلیغات باشد. برای اطلاع بیشتر از این موضوع به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

این حوله ها از نخ های رینگ نیز تولید میشوند که بسیار سبک میباشند و جذب آب بالایی دارند.

فروش عمده حوله سفید هتلی

قیمت حوله هتلی در انواع رنگ

این حوله ها بیشتر با رنگ سفید تولید میشود. برای رنگرزی این حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که از کیفیت بالایی برخوردار است. رنگ ری اکتیو به مرور زمان و در شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهد و از ثبات رنگی بالایی برخوردار است.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های رنگرزی به روز استفاده شده است. این دستگاه ها قابلیت برنامه پذیری دارند و اپراتور بر اساس نوع جنس حوله به دستگاه برنامه میدهد دستگاه نیز در زمان مشخص و با دمای مشخص و در زمان تعیین شده رنگ را به حوله تزریق میکند.

رنگ استفاده شده برای این حوله ها از مرغوب ترین رنگ ها میباشد که از کیفیت بالایی برخوردار است.

مرکز پخش عمده انواع حوله هتلی به سراسر کشور

تاثیر سایز بندی در قیمت حوله هتلی

حوله های هتلی در سایز بندی های استاندارد که کمترین دور ریز را از نظر تولید دارند، تولید میشوند. شما خریداران محترم میتوانید برای خرید این حوله ها سایز بندی مشخصی را تعیین کنید ولی میبایست این نکته را مد نظر قرار دهید که در بعضی از سایز ها قیمت حوله ها افزایش میابد.

این حوله ها در سایز های دست و صورت، سایز نیم حمام و سایز حمامی تولید میشود. هر سایز بندی بسته بندی مخصوص به خودش را دارد که با این بسته بندی هیچ آسیبی به این حوله ها وارد نمیشود.

قیمت این حوله ها در سایز های کوچک کاهش میابد.

قیمت حوله هتلی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم قیمت این حوله ها به نخ و رنگ این محصول بستگی دارد. برای تولید این محصول از نخ و رنگ با کیفیت استفاده شده است.شما میتوانید برای کاهش قیمت اسن محصول مواد اولیه با کیفیت پایین را سفرش دهید.

ارسال این محصول به سراسر کشور انجام  میشود. برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد.

برای اطلاع بیشتر از قیمت این محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

خرید اینترنتی حوله هتلی

خرید اینرنتی حوله های هتلیپالتویی دارای مزایای بیشماری است که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

در خرید اینترنتی محصول شما محصول را با قیمت ارزان تهیه میکنید زیرا شما مستقیما از تولید کننده محصول خریداری مینمایید. در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام رنگ این محصول دسترسی دارید و میتوانید از بین محصولات مختلف محصول مطابق با میل خود را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی باعث کاهش صرف زمان زیاد برای خرید محصول میشود. شما میتوانید در بخش محصولات تمام حوله های مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید و خرید خود را انجام دهید.

خرید اینترنتی این امکان را به شما میدهد که به بروزترین محصولات دسترسی داشته باشید.

خرید حوله هتلی از سایت

برای خرید محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و از انواع و اقسام طرح و رنگ این محصول دیدن نمایید. پس از انتخاب محصول خود با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید همکاران ما شما برای خرید محصول را هنمایی خواهند کرد.

در این مجموعه محصولات دیکری مانند ست حوله عروس و داماد، حوله دست و صورت، حوله پالتویی کودک و حوله تبلیغاتی نیز به فروش میرسد.