تولید کننده حوله هتلی و ارسال به سراسر کشور

حوله های هتلی به دلیل استفاده در مکانی لوکس از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه تولید میشود. کیفیت حوله ها به دو عامل اصلی بستگی دارد اول نخ استفاده شده برای بافت این حوله ها و دوم رنگ استفاده شده برای رنگرزی این حوله ها.

تاثیر قیمت در بافت حوله های هتلی

حوله های هتلی با نخ های پبنه تولید میشود. این حوله ها از جذب آب بالایی برخوردار هستند و علاوه بر این بسیار لطیف و نرم میباشند. استحکام بالای این نخ ها باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

حوله های هتلی با استفاده از دستگاه های بافندگی به روز بافته میشود که این دستگاه ها قابلیت درج هر لوگو و طرحی را بر روی این حوله ها دارند. شما خریداران محترم میتوانید برای اطلاع بیشتر درباره این موضوع به مقاله حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

حوله هایی که با این نخ ها تولید میشوند طول عمر بالایی دارند و به مرور زمان حالت اولیه خود را از دست نمیدهند.

قیمت حوله سفید هتلی

حوله های هتلی با رنگ سفید تولید میشود و دلیل اینکار نیز این میباشد که مسافران با خیالی آسوده از این حوله ها استفاده کنند و از تمیز بودن آنها اطمینان داشته باشند.

برای رنگرزی این حوله ها از رنگ سفید ری اکتیو استفاده میشود که از ثبات بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهد و رنگ حوله ها تغییر نخواهد کرد.

برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های رنگرزی کاملا اتوماتیک استفاده شده است که قابلیت برنامه پذیری دارد. اپراتور بر اساس جنس حوله ها به دستگاه برنامه رنگرزی را وارد میکند و دستگاه نیز در زمان مشخص و با دمایی مشخص رنگ را به حوله ها تزریق میکند.

خرید اینترنتی حوله هتلی

بستر اینترنت مکانیست برای خرید ارزان از تولید کننده و عمده فروش زیرا در این فضا میتوانید تولید کننده این محصول را پیدا کنید و به قیمت عالی محصول خود را خریداری نمایید.

در سایت قابلیت این برای شما فراهم شده است که محصولات مختلف را از نظر طرح و رنگ با یکدیگر مقایسه کنید و انتخابی متناسب با سلیقه ی خود انجام دهید.

برای اطلاع از آخرین قیمت ها و محصولات میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت حوله سفید هتلی

قیمت حوله ی هتلی به عوامل مختلفی بستگی دارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم. اولین مورد نخ استفاده شده در این حوله ها میباشد. حوله های هتلی که در این مجموعه تولید میشود از نخ های پنبه میباشد که از کیفیت بالایی برخوردار است.

عامل دوم رنگ استفاده شده برای رنگرزی میباشد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این حوله ها با رنگ ری اکتیو رنگرزی میشود. کیفیت حوله های تولید شده با این رنگ ها بسیار عالی میباشد.

تعداد سفارش مشتری نیز در قیمت تاثیر دارد. هر چه تعداد سفارش این حوله ها بالاتر باشد قیمت حوله ها ارزانتر در می آید.

خرید از سایت

برای خرید محصول و اطلاع از آخرین محصولات و اطلاع از آخرین قیمت ها با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را برای ثبت سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای مشاهده و خرید محصول میتوانید به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید.

در مجموعه امینی محصولاتی مانند ست حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک و غیره تولید میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی اسم محصول کلیک نمایید.

مجموعه امینی توانایی ارسال محصول به سراسر کشور را در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی دارد. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.