اصفهان یکی از قطب های اصلی تولید حوله میباشد. تولید حوله پالتویی، حوله حمامی، حوله دستی و غیره قسمتی از تولیدات میباشد. برای تولید این حوله ها از نخ های پنبه و رینگ و رنگ ری اکیتو استفاده میشود.

پخش و عرضه انواع حوله دست و صورت

حوله های دست و صورت یکی از پر مصرف ترین محصولات در این زمینه میباشد. این حوله ها در رنگ ها و کیفیت های مختلفی تولید میشود که متناسب با هر سلیقه و هر فرهنگ میباشد. این حوله ها در سایز بندی های متفاوتی تولید میشود که این امر استفاده از این محصول در هر سنی را آسان تر میکند.

طراحی بسته بندی این محول به گونه ای بوده است که میتوان این کالا را با تعداد بسیار زیاد و با کمترین مکان اشغال شده برای مشتریان محترم ارسال کرد. خریداران محترم میتوانند برای اطلاع از چگونگی ارسال محصول و پیگیری از محوله خود با همکاران ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از آخرین محصولات ما میتوانید به بخش محصولات وارد شوید و انواع طرح ها و رنگ ها و بروز ترین محصولات ما دیدن فرمایید و با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

مرکز عرضه و فروش حوله بصورت عمده و تک در اصفهان

 

فروش انواع حوله پالتویی

حوله های پالتویی در سایز های مختلفی تولید میشود که همه ی افراد در سنین های مختلف میتوانند از این محصول استفاده کنند. این محصول در بسته بندی های متفاوتی همچون بسته بندی در کارتون های شکیل و در پلاستیک های ساده ولی ضخیم تولید میشود. بسته بندی این محصول قیمت این محصول را کمی بالا میبرد ولی شما میتوانید این کالا را در بسته بندی های پلاستیکی خریداری نمایید که قیمت تمام شده ی پایین تری دارند.

حوله های پالتویی بچگانه دارای طراحی هایی مناسب با سلیقه ی کودکان میباشد و در سایز بندی هایی میباشد که هر سنی میتواند از آن اسفاده کند. محاسبه اندازه ی این محصول این گونه است که از سر شانه تا پایین زانوی کودک را اندازه گیری میکنند و سایز متناسب با کودک بدست می آید.

مرکز عرضه و فروش حوله بصورت عمده و تک در اصفهان

خرید اینترنتی انواع حوله حمامی

حوله های حمامی در انواع مختلفی تولید میشود. کیفیت این حوله ها به دو عامل بستگی دارد در ابتدا رنگ این محصول را بررسی میکنیم. اگر در این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شود این حوله ها از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان رنگشان از بین نمیرود.

نکته دوم در کیفیت این محصول تراکم این محصول میباشد هر چه تراکم این محصول بالا رود وزن محصول افزایش پیدا میکند و جذب آب حوله حمامی افزایش میابد و حوله نرمتر میشود.

کیفیت این حوله ها به عامل دیگری همچون نخ استفاده شده در این محصول نیز بستگی دارد. اگر نخ استفاده شده از پنبه باشد این کالا از جذب آب بالا و نرمی خاصی برخوردار خواهد بود و هیچ گونه حساسیتی برای بدن به همراه نخواهد داشت.

خرید اینترنتی این محصول مزایای زیادی دارد. شما میتوانید چند محصول را با هم مقایسه کنید همچنین به اطلاعات زیادی درباره محصول دسترسی دارید ولی از خرید از درب مغازه به این اطلاعات دسترسی ندارید و ممکن است برای خرید با مشکل مواجه شوید و حتی در خرید خود اشتباه کنید.

بزرگترین مزیت خرید اینترنتی خرید آسان محصول از تولید کننده میباشد. شما به راحتی میتوانید خرید خود را ثبت نمایید و سپس با همکاران ما تماس بگیرید و محصول خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

مجموعه امینی تمام سعی خود را به کار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید عمده و تک محصول ایجاد نماید.