فروش عمده حوله و ارسال به سراسر کشور

برای تولید حوله ها از مواد اولیه مرغوب مانند نخه ای پنبه و رنگ ری اکیتو استفاده شده است. رنگبندی این حوله ها در دوازده رنگ مختلف و متفاوت تشکیل شده است که هر سن و سلیقه ای میتواند به راحتی متناسب با سلیقه ی خود انتخاب خود را انجام دهد.

تولید حوله

بافت حوله ها با استفاده از نخ های پنبه انجام میشود. نخ های پنبه در عین استحکام و مقاومت بالا بسیار نرم و لطیف میباشند و  طول عمر بالایی نیز برخوردار هستند. این نخ ها از جذب آب بالایی برخوردار است. بافت این حوله ها با استفاده از دستگاه های بافندگی به روز انجام میشود که باعث افزایش کیفیت محصول میشود.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام میشود. این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو رنگ محصول تغییر نمیکند. رنگرزی حوله ها با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک رنگرزی انجام میشود. اپراتور بر اساس نوع جنس حوله به دستگاه برنامه میدهد دستگاه نیز رنگ را با بخار آب تزریق حوله ها میکند.

بسته بندی این محصول نیز با استفاده از پلاستیک های ضخیم انجام میشود که از محصول در برابر رطوبت تا زمان رسیدن به دست مشتری محافظت میکند.

تاثیر قیمت در رنگبندی و طراحی حوله

حوله ها در دوازده رنگ مختلف تولید میشود که عبارتند از :طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

هر چه رنگ محصول به سمت تیره شدن میرود قیمت محصول افزایش میابد. در خرید های عمده شما میتوانید رنگ مورد نظر حوله های خود را به صورت سفارشی  خرید انتخاب نمایید.

برای طراحی این حوله ها از نرم افزار های کامپیوتری استفاده شده است. در ابتدا طرح مورد نظر را با استفاده از نرم افزار طراحی میکنند و سپس برنامه را تبدیل به برنامه قابل اجرا بر روی دستگاه بافندگی میکنند. پس از بارگزاری الگوی مورد نظر بر روی دستگاه بافندگی، دستگاه طبق الگو حوله ها را آماده میکند.

در خرید های عمده شما میتوانید طرح یا لگو مورد نظر خود را بر روی حوله ها درج نمایید. برای اطلاع بیشتر از این مبحث میتوانید به مقاله خرید حوله های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

مرکز تولید و عرضه انواع حوله حمامی به سراسر کشور

قیمت حوله

قیمت حوله ها رابطه تنگاتنگی با مواد اولیه بکار رفته در این حوله ها دارد. نخ پنبه، رنگ ری اکتیو و بسته بندی محصول قسمت های اصلی این محصول را تشکیل میدهد. شما خریداران گرامی میتوانید با تغییر کیفیت هر کدام از بخ های گفته شده قیمت محصول را تغییر دهید.

خرید اینترنتی محصول نیز باعث کاهش قیمت محصول میشود زیرا شما مستقیما از تولید کننده محصول خریداری مینمایید و این امر باعث میشود قیمت محصول به صمرت چشمگیری کاهش میابد.

خرید عمده محصول نیز قیمت کلی محصول را کاهش میدهد زیرا تولید کننده نیز مواد اولیه خود را به صمرت عمده خریداری میکند.

طریقه خرید از سایت

برای خرید محصول کافیست به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و از محصولات ما دیدن فرمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر مطالب مربوط به آن محصول را نیز مطالعه کنید و سپس با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای ارسال این محصول تدابیری اندیشیده شده است تا محصول در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد. قیمت این محصول را نیز میتوانید از همکاران ما جویا شوید.

محجصولات دیگری نیز در این سایت به فروش میرسد که عبارتند از سرویس حوله عروس و داماد، حوله پالتویی، حوله استخری.

مجموعه امینی بیشترین تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی محصول در اخیار شما خریداران گرامی قرار دهد.