خرید عمده حوله تن پوش با قیمت مناسب

قیمت حوله های پالتویی به سه عامل اصلی نخ استفاده شده برای بافت محصول، رنگ استفاده شده برای رنگرزی و بسته بندی محصول بستگی دارد. البته موارد دیگری نیز در قیمت این محصول تاثیر دارد ولی عوامل اصلی همین سه مورد میباشد. در ادامه به صورت مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت.

قیمت بافت حوله های پالتویی

حوله های پالتویی از نخ های پنبه تولید میشود. این نخ ها از کیفیت بالایی برخوردار است و به مرور زمان حالت اولیه خود را از دست نمیدهند و در عین استحکام و مقاومت بالا از نرمی و لطافت بالایی نیز برخوردار هستند. این حوله ها از جذب آب بالایی برخوردارند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که توانایی بافت هر طرح و نقشی را دارد. استفاده از این دستگاه ها باعث بالا رفتن کیفیت محصول میباشد.

بهترین نخ برای تولید این حوله ها نخ های پنیه میباشند ولی شما خریداران محترم د رخرید های عمده خود میتوانید نخی که برای بافت حوله ها میباشد را با راهنمایی همکاران ما تغییر دهید تا محصول قیمت مناسب تری داشته باشد.

تاثیر قیمت در رنگ حوله های پالتویی

حوله های پالتویی از دوازده رنگ مختلف تولید شده است که فردی میتواند به راحتی متناسب با سلیقه ی خود رنگ مورد نظرش را انتخاب نماید. رنگبندی این حوله ها عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

رنگرزی این حوله ها با استفاده از رنگ های ری اکتیو انجام شده است. این رنگ ها ثبات بالایی دارند و به مرور زمان و در اثر شستشو خاصیت خود را از دست نمیدهند و تا سالیان زیاد حالت اولیه خود را حفظ میکنند. برای رنگرزی این حوله ها از دستگاه های رنگرزی کاملا اتوماتیک استفاده شده است.

هر چه رنگ حوله های پالتویی به سمت تیره شدن میرود این حوله ها قیمت بالاتری دارند.

قیمت حوله های پالتویی در انواع بسته بندی

برای محافظت حوله ها از رطوبت و ضربه حوله ها را در جعبه های پلاستیکی مقوایی محکم بسته بندی میکنند. این بسته بندی محکم محصول باعث میشود در هنگام حمل و نقل محصول تا زمان رسیدن محصول به دست مشتری به محصول هیچگونه آسیبی وارد نشود.

بسته بندی این حوله ها در جعبه های پلاستیکی مقوایی باعث میشود که محصول به آسانی و با کمترین فضا ارسال شود و به دست خریدار برسد.

بهترین نوع بسته بندی این محصول استفاده از بسته بندی های جعبه ای میباشد.

قیمت عمده حوله های پالتویی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این حوله ها از سه قسمت اصلی نخ، رنگ و بسته بندی تشکیل شده اند که قیمت محصول نیز با توجه به همین سه عامل، مورد بررسی قرار میگیرد.

در خرید عمده شما میتوانید تمام جزیئات محصول را به صورت سفارشی تغییر دهید. برای اطلاع از قیمت محصولات و ثبت سفارش و خرید محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

خرید اینترنتی محصول تاثیر زیادی در کاهش قیمت محصول دارد که برای اطلاع بیشتر در این زمینه میتوانید به مقاله خرید اینترنتی حوله پالتویی مراجعه نمایید.

خرید از سایت

خرید از سایت به سادگی انجام میشود. برای اینکار کافیست از قسمت محصولات محصول مورد نظر خود را مشاهده کنید و پس از خواندن جزیئات تکمیلی که زیر هر محصول قرار داده شده است با همکاران ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

در این مجموعه محصولات دیگری مانند ست حوله عروس و داماد و حوله پالتویی بچگانه و حوله دست و صورت نیز به فروش میرسد.

از روش هایی برای ارسال این محصول استفاده شده است که در اسرع وقت و بدون هیچ آسیب دیدگی به دست مشتری برسد.