تولید کننده حوله دستی در انواع طرح و رنگ جدید

حوله ها از نظر رنگ و جنس نخ و میزان تراکم شناخته میشوند و این سه عامل قیمت اصلی حوله ها را مشخص میکند. برای بافت حوله ها از دستگاه های بافندگی تمام اتوماتیک استفاده شده است و برای رنگرزی نیز از دستگاه های رنگرزی به روز استفاده شده است.

تولید حوله با بهترین کیفیت

تولید حوله ها با استفاده از نخ های پنبه انجام میشود. این نخ ها از استحکام بالایی برخوردار است و جذب آب بالایی نیز دارد. حوله هایی که با این نخ ها تولید میشوند لطافت و نرمی بالایی دارند.

برای بافت این حوله ها از دستگاه های بافندگی به روز استفاده شده است که در کیفیت حوله ها نقش بسزایی دارد. این دستگاه های بافندگی قابلیت درج هر گونه طرح و لوگو بر روی حوله ها را دارند.

نخ های رینگ نیز برای بافت این حوله ها استفاده میشود که این نخ ها بسیار سبک و جذب آب بالایی دارند.

قیمت حوله ها در انواع رنگ

برای رنگرزی این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و رنگ این محصول به مرور زمان و در اثر شستشو از بین نمیرود.

استفاده از دستگاه های رنگرزی تمام اتوماتیک نیز باعث افزایش کیفیت این محصول شده است. این دستگاه ها برنامه پذیر هستند و اپراتور بر اساس جنس حوله ها به دستگاه برنامه میدهد. دستگاه نیز در زمان مشخص و در دمایی مشخص رنگ را به حوله ها تزریق میکند.

برای تولید حوله ها از دوارده رنگ مختلف استفاده میشود که هر سن و سلیقه ای میتواند به راحتی انتخاب خود را انجام دهد. این رنگبندی عبارتند از: طوسی ، صورتی، آبی شالی، استخوانی، زرشکی، نسکافه ای، گل به ی، یاسی روشن، سرمه ای، آبی فیروزه ای.

قیمت انواع حوله

قیمت حوله ها به سه عامل اصلی یعنی نوع نخ و نوع رنگ و نوع بسته بندی بستگی دارد. نخ استفاده شده د راین محصول نخ پنبه میباشد که از بهترین نخ های موجود در بازار است.

برای رنگرزی حوله ها از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است. این رنگ ها از بهترین رنگ های موجود در بازار است که در اثر شستشو و به مرور زمان رنگ اولیه خود را از دست نمیدهند.

بسته بندی این حوله ها نیز بستگی به نوع حوله دارد. حوله های پالتویی در جعبه های مفوایی پلاستیکی قرار دارند که از محصول مراقبت میکند ولی حوله های دیگر مانند حوله های حمام و حوله های دست و صورت در بسته بندی های پلاستیکی ضخیم قرار داده میشود.

خرید اینترنتی حوله از تولید کننده

سفارش و خرید اینترنتی به آسانی و راحتی قابل انجام است. برای اینکار ابتدا وارد قسمت محصولات میشوید و پس از بازدید از محصولات و انتخاب محصول مورد نظرتان با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

خرید اینترنتی مزایایی دارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم. در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام طرح و رنگ دسترسی دارید و میتوانید بنا بر سلیقه ی خود محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در خرید اینترنتی میتوانید محصولات مختلفی را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را از نظر طرح و رنگ انتخاب نمایید.

خرید از سایت

برای خرید محصول و اطلاع از آخرین محصولات و اطلاع از آخرین قیمت ها با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را برای ثبت سفارش و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

برای مشاهده و خرید محصول میتوانید به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید.

در مجموعه امینی محصولاتی مانند ست حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک و غیره تولید میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی اسم محصول کلیک نمایید.

مجموعه امینی توانایی ارسال محصول به سراسر کشور را در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی دارد. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.