اصفهان یکی از شهر های برتر تولید کننده حوله است. حوله دست و صورت، حوله های پالتویی، ست حوله عروس و داماد، حوله های ابعادی، حوله تبلیغاتی و حوله های هتلی از تولیدات مجموعه امینی میباشد.

پخش و عرضه انواع حوله دست و صورت

حوله های دست و صورت یکی از پر مصرف ترین محصولات در این زمینه میباشد. این حوله ها در رنگ ها و کیفیت های مختلفی تولید میشود که متناسب با هر سلیقه و هر فرهنگ میباشد. این حوله ها در سایز بندی های متفاوتی تولید میشود که این امر استفاده از این محصول در هر سنی را آسان تر میکند.

طراحی بسته بندی این محول به گونه ای بوده است که میتوان این کالا را با تعداد بسیار زیاد و با کمترین مکان اشغال شده برای مشتریان محترم ارسال کرد. خریداران محترم میتوانند برای اطلاع از چگونگی ارسال محصول و پیگیری از محوله خود با همکاران ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از آخرین محصولات ما میتوانید به بخش محصولات وارد شوید و انواع طرح ها و رنگ ها و بروز ترین محصولات ما دیدن فرمایید و با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

فروش انواع حوله پالتویی

حوله های پالتویی در سایز های مختلفی تولید میشود که همه ی افراد در سنین های مختلف میتوانند از این محصول استفاده کنند. این محصول در بسته بندی های متفاوتی همچون بسته بندی در کارتون های شکیل و در پلاستیک های ساده ولی ضخیم تولید میشود. بسته بندی این محصول قیمت این محصول را کمی بالا میبرد ولی شما میتوانید این کالا را در بسته بندی های پلاستیکی خریداری نمایید که قیمت تمام شده ی پایین تری دارند.

حوله های پالتویی بچگانه دارای طراحی هایی مناسب با سلیقه ی کودکان میباشد و در سایز بندی هایی میباشد که هر سنی میتواند از آن اسفاده کند. محاسبه اندازه ی این محصول این گونه است که از سر شانه تا پایین زانوی کودک را اندازه گیری میکنند و سایز متناسب با کودک بدست می آید.

خرید اینترنتی انواع حوله حمامی

حوله های حمامی در انواع مختلفی تولید میشود. کیفیت این حوله ها به دو عامل بستگی دارد در ابتدا رنگ این محصول را بررسی میکنیم. اگر در این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شود این حوله ها از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان رنگشان از بین نمیرود.

نکته دوم در کیفیت این محصول تراکم این محصول میباشد هر چه تراکم این محصول بالا رود وزن محصول افزایش پیدا میکند و جذب آب حوله حمامی افزایش میابد و حوله نرمتر میشود.

کیفیت این حوله ها به عامل دیگری همچون نخ استفاده شده در این محصول نیز بستگی دارد. اگر نخ استفاده شده از پنبه باشد این کالا از جذب آب بالا و نرمی خاصی برخوردار خواهد بود و هیچ گونه حساسیتی برای بدن به همراه نخواهد داشت.

خرید اینترنتی حوله از تولید کننده

سفارش و خرید اینترنتی به آسانی و راحتی قابل انجام است. برای اینکار ابتدا وارد قسمت محصولات میشوید و پس از بازدید از محصولات و انتخاب محصول مورد نظرتان با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید همکاران ما شما را برای خرید محصول راهنمایی خواهند کرد.

خرید اینترنتی مزایایی دارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم. در خرید اینترنتی شما به انواع و اقسام طرح و رنگ دسترسی دارید و میتوانید بنا بر سلیقه ی خود محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در خرید اینترنتی میتوانید محصولات مختلفی را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را از نظر طرح و رنگ انتخاب نمایید.

در مجموعه امینی محصولاتی مانند ست حوله عروس و داماد، حوله تبلیغاتی، حوله دست و صورت، حوله پالتویی زنانه و مردانه ، حوله تن پوش کودک و غیره تولید میشود. برای اطلاع از هر کدام از این محصولات بر روی اسم محصول کلیک نمایید.

مجموعه امینی توانایی ارسال محصول به سراسر کشور را در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی دارد. مجموعه امینی تلاش خود را بکار گرفته است تا بستری مناسب برای خرید اینترنتی برای شما مهیا سازد.